Czas na wymarzone zmiany
Altanka metalowa mini biała
11,99szt.
Balon z otworem i korkiem
87,99szt.
4Flower Paproć w zamkniętym słoju
39,99szt.
Tajemniczy ogród Piasek dekoracyjny
6,99opak.
Porcja zieleni zamknięta w stylowym słoju ciekawie urozmaica aranżację i stanowi rozwiązanie dla najbardziej zapracowanych. Odpowiednio skomponowane podłoże z mchu i organicznych dodatków zapewnia roślinom niezbędne składniki odżywcze. Sprawdź naszą ofertę roślin w szklanym eko-systemie!
Zobacz więcej produktów ▸
Volteno Nawilżacz powietrza
89,99szt.
Olejek zapachowy Drzewo Sandałowe
11,99szt.
Nawilżacz ceramiczny
20,99szt.
Bolsius Kominek do płatków
19,99szt.
Sezon grzewczy coraz bliżej - przygotuj swoje wnętrza na jesień i zadbaj o najlepszą jakość powietrza! Znajdziesz u nas pochłaniacze wilgoci, oczyszczacze powietrza z zanieczyszczeń, nawilżacze… i jeszcze więcej! Szeroki wybór aromatycznych olejków eterycznych, które dodatkowo zapewnią piękny zapach w Twoim domu oraz roślin poprawiających jakość powietrza. Sprawdź całą ofertę i odetchnij w domu pełną piersią.
Zobacz więcej produktów ▸
Karmnik dla ptaków kryty gontem
49,99szt.
Karmnik dla ptaków opalany
79,99szt.
Karmnik dla ptaków słomkowy
29,99szt.
Karmnik BIRDYFEED ROUND
34,99szt.
Nadchodzące miesiące to dla ptaków coraz trudniejsze warunki do zdobycia pożywienia. Wyciągnijmy do nich pomocny…karmnik, by przetrwały jesień i zimę! Różne wielkości i materiały wykonania, gotowe do powieszenia lub takie, które konstruujemy sami - odkryj naszą ofertę karmników!
Zobacz więcej produktów ▸
Osłonka na zioła Heca
5,99szt.
Tajemniczy ogród Osłonka ceramiczna
39,99szt.
Scheurich Osłonka
8,69szt.
Kiełki rzeżucha 30g
5,49opak.
Pączkujące roślinki, świeże kiełki i zioła pod ręką przez cały rok? Czemu nie! Wybierz z oferty stylowych doniczek, podstawek i gatunków roślin. Zasiej, postaw na jasnym parapecie w domu i wpuść świeżą zieleń do wnętrz i na talerz! Odkryj bogatą ofertę ziół i nasion warzyw w naszym sklepie.
Zobacz więcej produktów ▸

Przydatne wskazówki

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
Do góry