2019-12-12 22:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Vox Listwa przypodłogowa Estilo, kolor biały, wym. 16 mm x 65 mm x 2400 mm

Nr produktu: 6114698
  • Łatwy i szybki montaż
  • Posiada komorę na przewody
Opis produktu
37,99
37,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

10 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6114698

Cechy

Listwa przypodłogowa Estilo, wyprodukowana przez firmę Profile VOX, to sposób na skuteczne zasłonięcie szpary pomiędzy ścianą a podłogą, a zarazem ukrycie biegnących wzdłuż niej kabli. Wykonana jest z materiału MDF, czyli płyty pilśniowej średniej gęstości, wyprodukowanej z włókien drzewnych. Listwa VOX cechuje się dużą wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

Zastosowanie

Listwa przypodłogowa Estilo jest wyposażona w specjalną komorę, która pozwala ukryć kable oraz przewody. Zapewnia to estetyczne wykończenie podłogi bez żadnego wpływu na znajdujące się we wnętrzu sprzęty-w listwie można np. schować kabel biegnący od umieszczonego w sąsiednim pomieszczeniu gniazda do routera. Doskonale maskuje także wszystkie dziury i defekty ścian, jakie znajdują przy podłodze.

Zalety

Listwy Vox nie wymagają żadnych specjalistycznych narzędzi do montażu. Mocowane są bezpośrednio do ściany za pomocą kołków szybkiego montażu. Listwa koloru białego doskonale komponuje się zwłaszcza ze ścianami o jasnych barwach. W ofercie producenta znajdują się również listwy o innej kolorystyce, co pozwala znaleźć odpowiednie do każdej aranżacji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

zastosowanie:
Listwy do paneli i parkietu
rodzaj:
Listwy MDF
sposób montażu:
Szyna mocująca
odcień koloru:
Jasny
długość:
2 400 mm
wysokość:
65 mm
grubość:
16 mm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
650 g
Wysokość:
6,5 cm
Szerokość:
2,40 m
Głębokość / Grubość:
1,6 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry