2020-04-01 21:00


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI Living Garden Leżanka Sacramento stal 205x70 cm

Nr produktu: 6398069
  • Nowoczesna leżanka
  • Zaokrąglone krawędzie
  • Regulowane oparcie
Opis produktu
459,00
459,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

3 produkty dostępne

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6398069

Dzięki leżance Sacramento możesz zrelaksować się w ogrodzie lub na balkonie i cieszyć się słońcem przy dobrej pogodzie. Nowoczesna leżanka w kolorze antracytowym przyciąga wzrok. Leżanka jest zaokrąglona w całości i nie posiada żadnych ostrych krawędzi, co nie tylko sprawia, że jest przyjemna w leżeniu, ale również tworzy bardzo elegancki efekt wizualny. Cechuje ją wysoka stabilność i elegancka konstrukcja. Stabilny materiał ramy i ręcznie tkany poliratan powierzchni leżącej wykonane są z malowanej proszkowo stali. Dzięki wielostopniowej regulacji oparcia, zawsze znajdziesz optymalną dla siebie pozycję siedzącą lub leżącą. Przestawienie leżanki jest proste i da się to zrobić bez konieczności opuszczania leżanki. Podłokietniki zapewniają dodatkowy komfort. Przy wymiarach 89,5 x 70 x 189,5 cm (wys. x szer. x głęb.) powierzchnia do leżenia jest wystarczająco duża.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry