2020-11-28 06:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Fittonia Forest Flame różowa don. 12cm

Nr produktu: 6158604
  • Stanowisko jasne, ale nie w pełnym słońcu
  • Podłoże stale wilgotne
  • Różnobarwne liście
Opis produktu
 
18,99
18,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 8%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 6158604

Fitonia (Fittonia sp.) jest rośliną ozdobną o biało-srebrzystych lub czerwonawo-żyłkowanych, różnobarwnych liściach. Wymaga jasnego stanowiska, ale nie może stać w pełnym słońcu, nie lubi również przeciągów. Fitonia potrzebuje częstego podlewania. podłoże powinno być stale wilgotne, choć nie należy dopuszczać do gromadzenia się wody w doniczce. W okresie zimowym podlewanie należy ograniczyć. Fitonia dobrze rośnie w temperaturze pokojowej. W zimie minimalna temperatura do jej hodowli to 16°C. Roślina osiąga wysokość do 15 cm. Doskonale prezentuje się zarówno w doniczce, jak i pojemnikach. Fitonia pięknie wygląda w kompozycjach, a jej liście świetnie prezentują w szklanych kulach lub butelkach. Lubi wysoką wilgotność powietrza oraz stałą temperaturę. W czasie silnego wzrostu, który przypada na okres pomiędzy wiosną a jesienią, zalecane jest nawożenie raz 2 - 3 tygodnie słabymi nawozami do roślin doniczkowych. Przesadzanie powinno odbywać się co roku w okresie wiosennym - sadzonki ukorzeniają się w temperaturze 22C - 24C. Młode pędy mogą być atakowane przez mszyce, przyda się więc specjalistyczny preparat przeciwko nim.

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry