2020-12-01 00:26


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

OBI LED Nuvili Lampa solarna w kształcie kamienia, kwiat

Nr produktu: 5904099

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Lampy solarne

Opis produktu

Nr produktu: 5904099

Lampa solarna w kształcie kamienia z kwiatem Nuvili OBI Lighting pozwala na punktowe zaakcentowanie elementów ogrodu. Wbudowana funkcja zmiany kolorów LED daje niezwykłe efekty jest zasilana w energię przez maks. 8 godzin ze zintegrowanego akumulatora. W letnie wieczory lampa tworzy przyjemne akcenty świetlne w Państwa ogrodzie. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu kamień wygląda bardzo naturalnie, co jeszcze bardziej podkreśla jego piękno. Kwiat znajdujący się na kamieniu jest wykonany z przezroczystego tworzywa dlatego wchłania kolor diody LED i go rozświetla. Wbudowany akumulator jest wyposażony w baterię AA NIMH 400, którą w razie potrzeby można wymienić.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry