LuxDecor Impregnat do drewna teak 1 l
Nr produktu: 5278916Opis produktu
Nr produktu: 5278916
Impregnat do drewna, marki LuxDecor.
Jest to profesjonalny, wodorozcieńczalny, przyjazny środowisku impregnat do drewna. Przeznaczony jest on do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni z drewna i materiałów drewnopodobnych.
Może być stosowany do malowania m.in. altanek, płotów, pergoli, balustrad, fasad, mebli ogrodowych na zewnątrz oraz mebli, półek, boazerii i innych powierzchni drewnianych wewnątrz pomieszczeń.
Impregnat zawiera naturalne woski i głęboko wnika w drewno zabezpieczając je przed gniciem. Na malowanym podłożu pozostawia matową powłokę, odporną na działanie zmiennych warunków atmosferycznych i promieniowanie UV. Jego niewątpliwą zaletą jest to, że zachowuje naturalny rysunek drewna i gwarantuje znakomitą trwałość kolorów.
Impregnat nie może być aplikowany natryskowo.
Dane produktu
Atrybuty produktu
- rodzaj:
- impregnaty
- zastosowanie:
- wewnątrz i na zewnątrz
- kolor:
- teak
- odpowiedni do zabawek (PN-EN 71-3):
- nie
- rodzaj bazy:
- wodorozcieńczalne
- pojemność:
- 1 l
- ochrona UV:
- tak
Wymiary i waga (netto):
- Waga:
- 1,11 kg
- Wysokość:
- 15,0 cm
- Szerokość:
- 10,3 cm
- Głębokość / Grubość:
- 10,3 cm
UWAGA - po zmianie marketu produkty w koszyku, na liście zakupów oraz porównywane produkty zostaną zresetowane.