Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Sztoker Kocioł C.O. prawy 8 kW

Nr produktu: 3499076

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kotły

Opis produktu

Nr produktu: 3499076

Kocioł z podajnikiem Sztoker wyróżnia się niską emisja szkodliwych substancji oraz wysoką sprawnością wynoszącą ok 88%.
Kocioł wyposażony w ślimakowy system dozowania paliwa, napędzany motoreduktorem który pozwala na spalanie węgla kamiennego, groszku o rozmiarze 5-25 mm. Kocioł został wyposażony w zasobnik o ładowności 70 kg.
Obsługa kotła ogranicza się do uzupełniania paliwa, usuwania popiołu z popielnika oraz okresowego czyszczenia kanałów wymiennika konwekcyjnego z sadzy.
Kocioł szacunkowo jest zdolny do ogrzania powierzchni do 90 m2.
Max. temp. pracy: 85 st. C.
Regulacja mocy: 2-8 kW
Pojemność wodna: 40L.
Wyjście kominowe: 130 mm
Grubość blachy: 5 mm
Producent udziela gwarancji ogólnej na sprawność całego kotła na okres 24 miesięcy od daty zakupu przez klienta detalicznego, a na szczelność korpusu wodnego na okres 60 miesięcy od daty produkcji.
Kocioł spełnia wymagania dotyczące Klasy 5+ Ecodesignu.

Zdjęcia poglądowe.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Moc grzewcza:8 kW
Maksymalna powierzchnia grzewcza:100 m³
sprawność energetyczna:84 %
Sterowanie elektroniczne:Tak
temperatura spalin:160 °C
Wymiary i waga (netto):
Waga:195,0 kg
Wysokość:100,0 cm
Szerokość:38,0 cm
Głębokość / Grubość:115,0 cm

Arkusze danych produktowych

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry