Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Opal Kocioł C.O. Slim 8 kW uniwersalny klasa 5

Nr produktu: 6449201

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kotły

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6449201

Kocioł typu Opal z zespołem podającym paliwo jest niskotemperaturowym kotłem grzewczym z automatycznym podawaniem paliwa o nowoczesnej stalowej konstrukcji spawanej, przystosowany do wysokoefektywnego spalania węgla kamiennego sortymentu groszek energetyczny (eko-groszek). Istotnym atutem kotła typu Opal z zespołem podającym paliwo jest regulowany i kontrolowany proces palenia realizowany za pomocą mikroprocesorowego regulatora poprzez: automatyczne utrzymywanie zadanej temperatury kotła, automatyczne sterowanie pracą podajnika paliwa oraz wentylatora powietrza, automatyczne sterowanie doładowaniem zasobnika ciepłej wody. Konstrukcja kotła eliminuje dodatkowe otwory wyczystne, które z reguły stanowią źródło nieszczelności. Czyszczenie wymiennika płytowego odbywa się bezpośrednio przez drzwiczki górne. Dodatkowym istotnym atutem konstrukcyjnym kotłów Opal z zespołem podającym paliwo jest ich uniwersalność polegająca na: łatwym obrocie zbiornika paliwa w zależności od warunków lokalowych kotłowni, możliwości zamiany strony otwierania drzwiczek obsługowych kotła.
Dane techniczne:
- Zakres mocy: 2-8 kW
- Max powierzchnia do ogrzania: 100 m2 - maksymalna powierzchnia ogrzewana dla zapotrzebowania na ciepło q=80 W/m2 i standardowej wysokości 2,5m.
- Sprawność energetyczna: 88,4%
- Sterowanie elektroniczne: tak, sterownik MINI STER PID
- Paliwo: węgiel kamienny typ 31.2 sortyment groszek o granulacji 5-25 mm
- Strumień masowy spalin: 1,79 - 5,5 g/s
- Pył: 30 mg/m3
- Temperatura spalin: 100 C - 160 C
- Max. ciśnienie: 0,2 MPa
- Certyfikat ekologiczny: tak, nr 11A/18
Producent udziela gwarancji ogólnej na sprawność całego kotła na okres 24 miesięcy od daty zakupu przez klienta detalicznego, a na szczelność korpusu wodnego na okres 60 miesięcy od daty produkcji.

Wymiary i waga (netto):
Waga:195,0 kg
Wysokość:100,0 cm
Szerokość:38,0 cm
Głębokość / Grubość:115,0 cm

Arkusze danych produktowych

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry