2020-11-27 07:53


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Radpol Koszulka termokurczliwa RC4,8/2,4 1 m

Nr produktu: 6111942
  • Współczynnik kurczliwości 2:1
  • Długość: 1 m
  • Przeznaczony do zabezpieczania przewodów i połączeń pomiędzy przewodami
Opis produktu
2,29
2,29 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

24 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6111942

Cechy

Koszulka termokurczliwa produkcji renomowanej firmy Radpol posiada współczynnik kurczliwości 2:1, co oznacza, że może zmniejszyć dwukrotnie swoją średnicę. Koszulka termokurczliwa charakteryzuje się wysoką odpornością na ciepło, wpływ czynników atmosferycznych oraz dużą wytrzymałością na zniszczenia i zużycie. Opaska termokurczliwa zapobiega także odkształcaniu się kabli, a co za tym idzie - zużywaniu ochranianych przewodów.

Zastosowanie

Koszulka termozgrzewalna skutecznie zabezpiecza przewody oraz połączenia między nimi. Stosowana jest zarówno do pojedynczych przewodów, jak i podczas wykonywania ich wiązek. Jest używana także do napraw różnego rodzaju izolacji. Kurczy się na skutek wysokiej temperatury, a gdy ta przestaje na nią oddziaływać - zastyga, zachowując trwale nową średnicę i dokładnie oklejając przewód.

Zalety

Koszulki termokurczliwe produkcji Radpol to elementy izolacyjne, które są bardzo tanie, jednak ich użycie pozwala na ogromne oszczędności związane z wymianą i naprawą uszkodzonych kabli. Dlatego, gdy kładzie się przewody, warto zadbać o ich solidną ochronę, bez względu na to czy idą pod tynkiem, czy też na ścianie, gdzie skrywa je listwa maskująca.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Koszulki termokurczliwe
Przeznaczenie:Do wnętrz
Material:Tworzywo sztuczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:6 g
Wysokość:100,0 cm
Szerokość:5 mm
Głębokość / Grubość:5 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry