2019-10-20 12:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Radpol Koszulka termokurczliwa RC4,8/2,4 1 m

Nr produktu: 6111942
  • Współczynnik kurczliwości 2:1
  • Długość: 1 m
  • Przeznaczony do zabezpieczania przewodów i połączeń pomiędzy przewodami
Opis produktu
2,29
2,29 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

26 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6111942

Cechy

Koszulka termokurczliwa produkcji renomowanej firmy Radpol posiada współczynnik kurczliwości 2:1, co oznacza, że może zmniejszyć dwukrotnie swoją średnicę. Koszulka termokurczliwa charakteryzuje się wysoką odpornością na ciepło, wpływ czynników atmosferycznych oraz dużą wytrzymałością na zniszczenia i zużycie. Opaska termokurczliwa zapobiega także odkształcaniu się kabli, a co za tym idzie - zużywaniu ochranianych przewodów.

Zastosowanie

Koszulka termozgrzewalna skutecznie zabezpiecza przewody oraz połączenia między nimi. Stosowana jest zarówno do pojedynczych przewodów, jak i podczas wykonywania ich wiązek. Jest używana także do napraw różnego rodzaju izolacji. Kurczy się na skutek wysokiej temperatury, a gdy ta przestaje na nią oddziaływać - zastyga, zachowując trwale nową średnicę i dokładnie oklejając przewód.

Zalety

Koszulki termokurczliwe produkcji Radpol to elementy izolacyjne, które są bardzo tanie, jednak ich użycie pozwala na ogromne oszczędności związane z wymianą i naprawą uszkodzonych kabli. Dlatego, gdy kładzie się przewody, warto zadbać o ich solidną ochronę, bez względu na to czy idą pod tynkiem, czy też na ścianie, gdzie skrywa je listwa maskująca.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Rodzaj:
Koszulki termokurczliwe
przeznaczenie:
Do wnętrz
Material:
Tworzywo sztuczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
6 g
Wysokość:
100,0 cm
Szerokość:
5 mm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry