2020-04-04 07:31


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.
Zamawiaj Online

Keter Obudowa pojemników na odpady Store It Out Arc 146 cm x 82 cm wys. 120 cm

Nr produktu: 2708873

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Kosze na śmieci

Opis produktu

Nr produktu: 2708873

Praktyczna i estetyczna szafa ogrodowa Store It Out Arc to kompaktowe rozwiązanie dla posiadaczy ogrodu lub balkonu! Pomieści ona narzędzia i akcesoria ogrodowe, zabawki i gadżety, sprawdzi się także jako schowek dla pojemników na odpady (konstrukcja pomieści 2 pojemniki o pojemności 120 L - istnieje możliwość umocowania pokrywy od pojemnika do pokrywy schowka). Schowek został wyposażony w plastikową podłogę oraz zaokrągloną, uchylną pokrywę (z hydraulicznym wspomaganiem otwierania) i w pełni otwierane podwójne drzwiczki, uzbrojone w zamek i zasuwkę. Co ważne - drzwiczki i pokrywa działają niezależnie! Wewnątrz szafy znajdują się dodatkowe wsporniki, na których można umocować półki, by zwiększyć funkcjonalność schowka. Atutem szafy jest także zaokrąglony próg, ułatwiający wnoszenie większych przedmiotów oraz możliwość zamykania na kłódkę. Produkt wykonano z najwyższej jakości tworzywa, odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, a całą konstrukcję dodatkowo wzmocniono elementami stalowymi. Nie wymaga dodatkowych środków konserwacji i jest wyjątkowo łatwy w montażu i utrzymywaniu w czystości. Design szafy i jej kolorystyka nawiązują do naturalnej linii drewna.
Wymiary:
Szerokość - 146 cm
Głębokość - 82 cm
Wysokość - 120 cm
Produkt jest dostępny na indywidualne zamówienie klienta

Wymiary i waga (netto):

Waga:27,5kg

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry