2018-12-10 07:40
Mój Market
Warszawa-Pulawska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Curver Kosz do segregacji śmieci Trio 40 l

Nr produktu: 5941810
  • Posiada 3 komory
  • Szczelna pokrywa zapobiega wydostawaniu się zapachów
  • Wymiary : 478 mm x 592 mm x 394 mm
Opis produktu
145,00
145,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Pulawska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5941810

Kosz do segregacji śmieci Trio Curver o pojemności 40 l to znakomite rozwiązanie do domowej kuchni, które efektywnie ułatwia spełnienie obowiązku sortowania odpadów już na poziomie gospodarstwa domowego. Kosz wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest odporne na zarysowania i plamy, a jednocześnie umożliwia łatwe utrzymanie go w czystości.

Trzy kolory

Wnętrze kosza do segregacji śmieci Trio podzielono na trzy komory, które oznaczone są różnymi kolorami. Część czerwona jest przeznaczona na odpady organiczne, żółty kolor oznacza komorę przeznaczoną na odpadki metalowe i te z tworzyw sztucznych, a do zielonej części powinny trafiać odpady szklane. Każdą komorę należy wypełnić osobnym workiem na śmieci.

Estetyka i komfort

Kosz do segregacji śmieci Trio ułatwia pracę w każdej kuchni. Jest estetycznie wykonany, z zewnątrz ma kolor szary, posiada też czarną pokrywą, którą można komfortowo otworzyć za pomocą specjalnego pedału. Kosz jest szczelny, co blokuje wydostawanie się z niego ewentualnych, nieprzyjemnych zapachów. Jego elegancki wygląd sprawia, że dobrze prezentuje się w każdej kuchni.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
kosze na śmieci
pojemność:
40 l
z pedałem:
tak
kolor:
szary

Wymiary i waga (netto):

Waga:
4,39 kg
Wysokość:
59,2 cm
Szerokość:
47,8 cm
Głębokość / Grubość:
39,4 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry