2017-09-25 19:06
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kostka brukowa Nostalit 6 cm szaraArt.Nr. 6074173

  • Mocno zaokrąglone naroża i krawędzie
  • Gładkie powierzchnie licowe oraz wąskie zamknięcie spoin
  • Zastosowanie: do ścieżek, alejek, chodników itp.
Opis produktu
33,99
33,99 zł / m2

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

31 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6074173

Cechy

Kostka brukowa szara ma charakterystyczne, zaokrąglone krawędzie i naroża, wąskie zamknięcie spoin oraz gładką powierzchnię licową. Pozwala to na układanie z niej różnego rodzaju wzorów, jak rozety, pierścienie, łuki itp. Jest wykonana z wysokiej jakości betonu, cechującego się dużą odpornością na niskie temperatury oraz ścieranie. Dzięki połączeniu jej z kostkami w innych kolorach, jak np. kostka brukowa czerwona czy kostka brukowa czarna, można tworzyć estetyczne aranżacje.

Zastosowanie

Szara kostka brukowa Nostalit przeznaczona jest do wytyczania dróżek, chodników, alejek, a także do aranżacji terenów zielonych. Ma zastosowanie zarówno w parkach, jak i na posesjach prywatnych. Idealnie wpasowuje się w płaski teren, stanowiąc nie tylko jego praktyczny element, ale również kolorową ozdobę. Jest wykonana w stylu klasycznym.

Zalety

O doskonałej jakości kostki mogą świadczyć opinie na jej temat-polecana jest zarówno przez ekspertów, jak i zwykłych użytkowników. Jej dużą zaletą jest także koszt-kostka Nostalit ma w OBI bardzo atrakcyjną cenę. Dzięki temu można z niej układać nawet bardzo długie ścieżki i alejki, płacąc niewiele. Zakup kostki brukowej Nostalit to ekonomiczne rozwiązanie.

Dane produktu

Produktmerkmale

kolor:
szary
materiał:
beton
grubość:
6 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
134,0 kg
Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
38,7 cm
Głębokość / Grubość:
11,9 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry