2019-11-13 18:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kostka brukowa Nostalit 4 cm szara

Nr produktu: 6074090
  • Mocno zaokrąglone naroża i krawędzie
  • Umożliwiają tworzenie finezyjnych wzorów
Opis produktu
 
29,99
29,99 zł / m2

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

25 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6074090

Cechy

Kostka brukowa szara ma charakterystyczne, zaokrąglone krawędzie i naroża, wąskie zamknięcie spoin oraz gładką powierzchnię licową. Pozwala to na układanie z niej różnego rodzaju wzorów, jak rozety, pierścienie, łuki itp. Jest wykonana z wysokiej jakości betonu, cechującego się dużą odpornością na niskie temperatury oraz ścieranie. Dzięki połączeniu jej z kostkami w innych kolorach, jak np. kostka brukowa czerwona czy kostka brukowa czarna, można tworzyć estetyczne aranżacje.

Zastosowanie

Szara kostka brukowa Nostalit przeznaczona jest do wytyczania dróżek, chodników, alejek, a także do aranżacji terenów zielonych. Ma zastosowanie zarówno w parkach, jak i na posesjach prywatnych. Idealnie wpasowuje się w płaski teren, stanowiąc nie tylko jego praktyczny element, ale również kolorową ozdobę. Jest wykonana w stylu klasycznym.

Zalety

O doskonałej jakości kostki mogą świadczyć opinie na jej temat-polecana jest zarówno przez ekspertów, jak i zwykłych użytkowników. Jej dużą zaletą jest także koszt- kostka Nostalit ma w OBI bardzo atrakcyjną cenę. Dzięki temu można z niej układać nawet bardzo długie ścieżki i alejki, płacąc niewiele. Zakup kostki brukowej Nostalit to ekonomiczne rozwiązanie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

kolor:
szary
materiał:
beton
grubość:
4 cm

Wymiary i waga (netto):

Waga:
88,0 kg
Wysokość:
4,0 cm
Szerokość:
115,0 cm
Głębokość / Grubość:
95,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry