2021-05-09 16:21


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kosiarka elektryczna Faworyt 1800W

Nr produktu: 2682417

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kosiarki elektryczne

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2682417

Kosiarka elektryczna Faworyt GTK 1800 to idealne rozwiązanie do regularnego koszenia trawy w przydomowym ogródku. Wykonana z bardzo wytrzymałego na uderzenia tworzywa sztucznego. Kosiarka jest zasilana przez mocny 1800W elektryczny silnik indukcyjny. Posiada przydatną funkcję mulczowania czyli rozdrabniania trawy. Pojemny 50 litrowy kosz na ściętą trawę wyposażony we wskaźnik napełnienia co ułatwia kontrolę zawartości trawy w koszu. Kolejną zaletą jest centralna regulacja wysokości koszenia w zakresie od 25 do 75 mm. Ergonomiczny uchwyt powoduje, że koszenie nie jest męczące dla kręgosłupa oraz dłoni. Szerokość koszenia to aż 42 cm. Waga kosiarki to zaledwie 18 kg.

Wymiary i waga (netto):
Waga:22,5 kg
Wysokość:39,0 cm
Szerokość:79,0 cm
Głębokość / Grubość:53,0 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry