2018-05-26 21:53
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Kosiarka elektryczna 1200WArt.Nr. 2599025

 • Moc: 1200W
 • Szerokość robocza: 33cm
 • Wysokość koszenia: 20-60mm
Opis produktu
199,00
199,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

38 produkty dostępne

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

ada (2017-07-22)

zaskakująco dobra

Kupiłam tą, jedną z najtańszych, na zarośniętą i zaniedbaną działkę,ku dezaprobacie całej rodziny i trochę z własnym niedowierzaniem czy da radę. Jeździmy na działkę na tyle rzadko, że nie ma tam zadbanego trawniczka, rośnie wszystko co się samo zasieje. I dała radę! Kosi pięknie, na nierównym terenie czsem trzeba zmienić położenie kółek i tyle. Do tej pory przez kilka lat męczyliśmy się tylko z podkaszarką spalinową i koszenie bardzo zarośniętych różnymi rzeczami.. 20a przechodzących w las (z późniejszym grabieniem) trwało tydzień. Ostatnio, przy użyciu obu urządzeń, z podziałem na łatwiejszy (trawa i wszekie pochodne, nawet wysokie - kosiarka) i trudniejszy (krzaki i wystające korzenie - podkaszarka) teren - 2 dni całość. I nie zepsuła się - co jest dużym plusem na tamtym terenie :) Idzie jak burza przez wszelkie trawiaste chaszcze, Nawet po kretowiskach. Pod warunkiem, że nie ma na swojej drodze większych kamieni. Nią kosiłam własnoręcznie (podkaszarki spalinowej się nie tykam) i jestem zachwycona, :) mimo wlokącego się za mną przedłużacza ;) Dla nas to duża zmiana i ułatwienie..

65 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry