2020-02-28 04:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Bosch Automatyczna kosiarka trawnikowa INDEGO 400

Nr produktu: 2809457
 • Minimalne zużycie prądu
 • Autonomiczna praca
 • Zadbany trawnik
Opis produktu
3 499,00
3 499,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 2809457

Automatyczna kosiarka trawnikowa Indego 400 marki Bosch to urządzenie które skosi trawnik za nas. Bez wysiłku. Autonomiczna praca. Użytkownik nie potrzebuje tracić czasu na koszenie trawnika - kosiarka Indego zrobi to za niego. Urządzenie samo wraca do bazy, aby naładować akumulator, a także rozpoznaje i omija przeszkody. Dzięki systemowi Logicut kosiarka Indego zna kształt i wymiary trawnika oraz oblicza najbardziej efektywną trasę koszenia. Urządzenie zapamiętuje miejsce, w którym ostatnio skończyło pracę. Dzięki wielu czujnikom kosiarka jest w stanie rozpoznać przeszkody i je ominąć, a następnie powrócić do koszenia po zaplanowanej trasie. Indego ma minimalne zużycie prądu, cicha praca i mniejsze zanieczyszczenie powietrza niż w przypadku zwykłych kosiarek.
Dane techniczne:
Napięcie akumulatora - 18 V
Zalecana pow. trawnika - do 350 m
Wysokość cięcia - 30 - 50 mm
Szerokość cięcia - 19 cm
Waga - 7,5 kg
Wyposażenie:
- Stacja dokująca
- Klucz sześciokątny do stacji dokującej (F 016 800 468)
- Kołki mocujące - 140 szt.
- Przewód ograniczający - 100 m (F 016 800 373)
- Zasilacz
- Złączki do kabli - 2 szt.

Sprawdź jak działa Bosch INDEGO 400*Gwarancja obowiązuje po rejestracji wykonanej przez użytkownika końcowego na stronie internetowej www.mybosch-tools.com.
Do rejestracji potrzebny jest dowód zakupu oraz numery seryjne z zakupionego urządzenia.
Gwarancją nie jest objęty asortyment osprzętu do elektronarzędzi jako produkty zużywające się.

Pobierz kartę gwarancyjną

Wymiary i waga (netto):

Waga:
7,5 kg

Arkusze danych produktowych

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

mobzd (2018-06-11)

Idealny na ogrody poniżej 400m

Co mi się podoba: Systematyczne koszenie poszczególnych obszarów.

Co mi się nie podoba: Ze względu na konstrukcję nie jest w stanie skosić do samego brzegu.

Seria Indego znana wcześnie z większych modeli 800/1200 a teraz również 350/400 jako jedna z niewielu wprowadza systematyczne koszenie 'pasek w pasek'. Mój trawnik według załączonej mapy wykonanej przez robota ma 279m kwadratowych powierzchni. Robot całość kosi w około 5 godzin - 5 cykli 30 min koszenia i 30 minut ładowania.Dzięki pamiętanej mapie robot w kolejnych etapach kosi kolejne obszary aż do pokrycia 100% dostępnego obszaru. Również powrót do stacji ładowania jest 'nawigowany'. Robocik jest bardzo cichy - napęd kół jest prawie bezgłośny a słychać jedynie silnik tarczy koszącej oraz dźwięk ścinania koszonej trawy. Indego każdy pełny cykl koszenia zaczyna od obkoszenia krawędzi ogrodu wzdłuż przewodu ograniczającego. Każdy nowy pełny cykl prowadzony jest w innym kierunku dzięki czemu unika pasków wyjeżdżonych zawsze w ten sam sposób. Jedyny minus jaki dostrzegam do tej pory to konieczność zostawienia sporego marginesu od trwałych przeszkód. Odległość od przeszkody do przewodu ograniczającego musi mieć minimum 28cm z czego dokaszane jest około 9cm. Wokoło ogrodu mam opaskę z włókniny wysypanej korą i to się sprawdza

18 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry