2017-09-25 19:08
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

WD-40 Smar silikonowy SpecialistArt.Nr. 5915343

  • Odporny na temperaturę od -35 st.C do +200 st.C
  • Zapewnia długotrwałe smarowanie i ochronę przed wilgocią
  • Zapobiega sklejaniu się części
Opis produktu
42,99
107,48 zł / l

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

12 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5915343

Smar silikonowy Specialist WD-40 to środek, który ma zastosowanie w różnych obszarach samochodu-od uszczelek drzwi i okien po elementy hydrauliczne. Zabezpiecza komponenty przed wilgocią i wydłuża żywotność części gumowych. Stanowi też skuteczną warstwę ochronną przed zanieczyszczeniami. Ten smar silikonowy doskonale sprawdza się w warunkach wysokiego ciśnienia oraz w zakresie temperatur od-35 do 200 °C.

Zastosowanie

Silikonowy smar WD 40 doskonale nadaje się do konserwacji najważniejszych części pojazdu. Jego działanie obejmuje także akumulator samochodowy. W tym przypadku zabezpiecza klemy, osłaniając je przed nalotem, a co za tym idzie-ograniczeniem przepływu prądu elektrycznego. Użycie WD 40 sprawia, że akumulator samochodowy pracuje z pełną wydajnością. Wykorzystanie smaru silikonowego do gumy nie tylko ochroni ją przed wilgocią, lecz także przywróci jej elastyczność, zabezpieczając przed pękaniem i starzeniem. Dzięki temu WD 40 to preparat wielofunkcyjny, mający szerokie zastosowanie w motoryzacji.

Zalety

Smar WD 40, produkowany przez renomowaną firmę Specialist, to preparat najwyższej jakości o stosunkowo niewielkiej cenie. Jego zalet trudno nie doceniać. Jest środkiem konserwacyjnym, który powinien znaleźć się w każdym samochodzie. Dzięki załączonemu aplikatorowi można bez problemu nanosić go nawet na trudno dostępne miejsca.

Dane techniczne

Produktmerkmale

masa szpachlowa i spreje techniczne:
spreje techniczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
379 g
Wysokość:
20,0 cm
Szerokość:
8,0 cm
Głębokość / Grubość:
6,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry