2018-06-24 18:52
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

WD-40 Preparat wielofunkcyjny 400 ml

Nr produktu: 1272376
 • Do smarowania, czyszczenia, odrdzewiania
 • Szeroki zakres zastosowania
Opis produktu
26,99
67,48 zł / l

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1272376

Preparat wielofunkcyjny WD-40 to produkt wielozadaniowy, który skutecznie odrdzewia i konserwuje, służy także do czyszczenia uporczywych zabrudzeń. Posiada starannie dobrane składniki, które zapewniają mu efektywność i wydajność. Dzięki temu preparat WD 40 doskonale nadaje się do małych napraw konserwacyjnych, np. konserwacji zamków drzwi samochodowych czy czyszczenia śladów po owadach na masce.

Zastosowanie

Preparat WD 40 zalicza się do tych produktów, które warto mieć zawsze pod ręką, podobnie jak trójkąt ostrzegawczy, podnośnik hydrauliczny czy apteczkę. Przyda się zarówno podczas konserwacji auta we własnym garażu, jak i w trakcie podróży-na przykład, gdy tablice rejestracyjne albo światła zostaną zachlapane błotem lub pokryte kurzem drogi. Można również stosować go do oczyszczania trudnych do odkręcenia śrub i wkrętów, co pomoże w ich wykręceniu. Dołączony aplikator umożliwia precyzyjnie nałożenie preparatu w wybrane miejsca, co przyda się zwłaszcza, jeśli konserwuje się akumulator lub inne, newralgiczne dla działania samochodu części.

Zalety

Korzystna za WD 40 cena sprawia, że za nieduże pieniądze zyskuje się naprawdę wielką, praktyczną pomoc. Warto mieć go zarówno w garażu, jak podczas wyjazdu. Pojemność 400 ml to zapas wystarczający wiele różnego rodzaju operacji z jego użyciem.

Dane produktu

Atrybuty produktu

masa szpachlowa i spreje techniczne:
spreje techniczne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
424 g
Wysokość:
19,0 cm
Szerokość:
6,7 cm
Głębokość / Grubość:
6,6 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 5 z 5
 • 5(3)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Miron Majster (2017-08-20)

WD40

Polecam na skrzypiące drzwi

0 lub

5

Elcia (2016-08-20)

świetna konserwacja

Preparat świetnie pomaga w drobnych naprawach konserwacyjnych. Dobrze konserwuje i dzięki niemu mogłam naprawić zardzewiałe elementy w przerzutkach rowerowych.

1 lub

5

Majster (2015-12-08)

Pomocnik

żeby bylo sześć gwiazdek, to bym dał

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry