2018-09-24 05:48
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Proline Wazelina techniczna 70 ml

Nr produktu: 5953435
  • Do smarowania i konserwacji ruchomych części maszyn
  • Z praktycznym dozownikiem
Opis produktu
9,49
13,56 zł / 100 ml

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5953435

Wazelina techniczna Proline 70 ml to wysokiej jakości produkt o wszechstronnym zastosowaniu. Jej główne przeznaczenie to smarowanie powierzchni trących pod lekkim obciążeniem oraz ochrona metalowych elementów samochodu przed korozją. Wazelina techniczna posiada także właściwości zabezpieczające przez sklejaniem, przymarzaniem oraz starzeniem części wykonanych ze skóry lub gumy. Dzięki swojej konsystencji utrzymuje się skutecznie na powierzchniach. Nie zmywa jej woda, np. z kałuż czy deszczu.

Zastosowanie

Wazelina techniczna Proline służy przez cały rok, jednak jej możliwości najbardziej docenia się zimą, gdy zabezpiecza gumowe uszczelki drzwiowe przed przymarzaniem. Dzięki temu nawet po wyjątkowo mroźnej nocy można bez problemu dostać się do samochodu. Stosowanie wazeliny technicznej ułatwia dołączony do niej dozownik strzykawkowy, pozwalający na precyzyjne aplikowanie preparatu na wybrane miejsca. Warto pamiętać, aby znalazła się w samochodzie wraz z innymi niezbędnymi akcesoriami, które mogą być pomocne w każdej chwili, jak koc ratunkowy czy rozrusznik samochodowy.

Zalety

Wazelina techniczna Proline o pojemności 70 ml pozwola również na skuteczne zabezpieczenie elementów zewnętrznych pojazdu, jak na przykład ramka pod tablicę rejestracyjną, elementy nadwozia, itp. Za niewielkie pieniądze zyskuje się środek, który skutecznie konserwuje wybrane części auta, zwiększając ich żywotność, a w efekcie-zmniejszając wydatki.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

masa szpachlowa i spreje techniczne:
pozostałe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
80 g
Wysokość:
12,5 cm
Szerokość:
4,7 cm
Głębokość / Grubość:
4,7 cm

Arkusze danych produktowych

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry