2018-05-27 12:07
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Centra Akumulator Basic BC55P 55Ah/460A P+Art.Nr. 4255972

  • Przeznaczony do zasilania pojazdów samochodowych
  • Pojemność akumulatora: 55 Ah
  • Prąd rozruchowy: 460 A
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 4255972

Akumulator Basic BC55P firmy Centra to stabilne zasilanie odbiorników elektrycznych samochodu-dzięki wytwarzaniu prądu rozruchowego 460 A nie zawodzi nawet w najtrudniejszych warunkach. Zastosowanie specjalnej kratki 3DX ulepsza przewodnictwo elektryczne i znacznie wydłuża żywotność akumulatora. Jest on całkowicie bezobsługowy, a podczas całego okresu jego eksploatacji nie będzie potrzebna woda demineralizowana do uzupełnienia.

Zalety

Proponowana za akumulator Centra 55ah cena jest niewielka w stosunku do oferowanej jakości. Ze względu na takie rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, jak wbudowane w szczelną pokrywę odprowadzanie gazów czy zabezpieczenie przed zapłonem zwrotnym, produkt polskiej firmy cieszy się uznaniem na całym świecie. To akumulator bezobsługowy, a więc nie jest potrzebny smar silikonowy do zabezpieczenia przed korozją-odporność na nią akumulator zawdzięcza wysokiej jakości materiałom i stopom metali, z których jest wykonany. Zasila zarówno odbiorniki elektryczne na wyposażeniu pojazdu, jak i zewnętrzne, podłączane do niego przy użyciu kabla, takie jak przetwornica samochodowa.

Zastosowanie

Akumulator Centra Basic BC55P to idealny zakup, jeśli szuka się wysokiej jakości akumulatora w rozsądnej cenie. Jest to inwestycja na długi czas-wprowadzone przez producenta rozwiązania technologiczne sprawiają, że akumulator pracuje z optymalną mocą, będąc pewnym źródłem zasilania dla wszystkich odbiorników elektrycznych, a jednocześnie nie wymaga uwagi ani konserwacji.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

akumulatory:
akumulatory samochodowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
14,2 kg
Wysokość:
17,5 cm
Szerokość:
24,2 cm
Głębokość / Grubość:
17,5 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry