2018-06-23 02:35
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Centra Akumulator Basic BC44P 44Ah/360A p+

Nr produktu: 4255956
 • Przeznaczony do zasilania pojazdów samochodowych
 • Pojemność akumulatora: 44 Ah
 • Prąd rozruchowy: 360 A
Opis produktu
 
219,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 4255956

Akumulator Centra Basic BC44P jest skonstruowany przy użyciu nowoczesnych, a zarazem bezpiecznych technologii. Dzięki temu jest stabilnym i pewnym źródłem energii dla samochodów, mających na wyposażeniu standardową ilość odbiorników elektrycznych. Zastosowana podczas jego produkcji technologia Ca/Ca umożliwia wydłużony okres przechowywania bez konieczności doładowywania i utraty parametrów. Centra Basic dysponuje prądem rozruchowym 360 A.

Zastosowanie

Akumulator Centra Basic BC44P wyposażony jest w pokrywę labiryntową o wyjątkowej szczelności, co perfekcyjnie zabezpiecza go przed wylewaniem elektrolitu. Ponadto wbudowano w nią centralne odprowadzanie gazów oraz zabezpieczenie przed zapłonem zwrotnym. Akumulator działa bez zarzutu przy niskiej temperaturze, dzięki czemu nie ma problemu z uruchomieniem auta nawet podczas siarczystych mrozów. Nie wymaga żadnych środków do zabezpieczania, jak np. smar silikonowy. Podczas całego okresu eksploatacji jest całkowicie bezobsługowy. Może czerpać z niego przetwornica samochodowa, a także inne urządzenia, wyposażone w kabel umożliwiający podpięcie. Akumulator nie zawiedzie. Aby go zamontować, nie jest potrzebny podnośnik hydrauliczny - wystarczy otworzyć maskę.

Zalety

Akumulator to nie element estetyczny, jak np. ramka pod tablicę rejestracyjną, dlatego przy wyborze należy kierować się nie wyglądem, a parametrami technicznymi. Centra Basic BC44P w stosunku do ceny oferuje jedne z najlepszych parametrów na rynku, warto więc kupić właśnie ten akumulator i zapewnić samochodowi stabilne, pewne źródło zasilania odbiorników elektrycznych. Po zamontowaniu akumulatora w aucie można praktycznie o nim zapomnieć-nie wymaga żadnych zabiegów.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

akumulatory:
akumulatory samochodowe

Wymiary i waga (netto):

Waga:
12,0 kg
Wysokość:
17,5 cm
Szerokość:
20,7 cm
Głębokość / Grubość:
19,0 cm

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

tadek (2016-10-18)

Super akumulator

Udany zakup. Akumulator spełnia swoje zadanie. Działa bez zarzutu. Szybko się ładuje.

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry