2020-11-26 10:01


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena Programator

Nr produktu: 1506831
  • Do programowania elementów sterujących
  • Sterowanie bez użycia kabli
Opis produktu
289,00
289,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1506831

Programator marki Gardena służy do programowania elementów sterujących Gardena w systemie automatycznego sterowania instalacją nawadniającą, składającą się z wielu sekcji.
Doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy ilość wody nie wystarcza do równoczesnego działania całej instalacji. Również w przypadku zróżnicowanego zapotrzebowania na wodę poszczególnych obszarów ogrodu, obsadzonych różnymi roślinami, programator pozwala sterować ich nawadnianiem, zapewniając indywidualne i optymalne nawadnianie każdego fragmentu ogrodu.
Programator jest szczególnie przydatny w przypadku braku dostępu do zasilania. Działa bez kabli, a dane są przesyłane przez naciśnięcie przycisku po podłączeniu zaworu.
Zaprogramowany element sterujący montuje się na zaworze automatycznym 9 V, by sterował nim o określonych porach. Dla każdego dnia można wybrać do sześciu czynności nawadniania.
Dni i cykle podlewania są programowane indywidualnie, a czas trwania można dowolnie ustawiać, w zakresie od jednej minuty do 9 godzin i 59 minut.
Do działania urządzenia potrzebna jest jedna bateria alkaliczna 9 V, która zapewnia działanie urządzenia przez około rok.
Do programatora można podłączyć dowolną liczbę zaworów automatycznych i elementów sterujących.

Dane produktu

Atrybuty produktu
Rodzaj:Elektryczny
Wymiary i waga (netto):
Waga:240 g
Wysokość:6,3 cm
Szerokość:9,3 cm
Głębokość / Grubość:21,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry