2018-03-23 21:48
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gardena ProgramatorArt.Nr. 1506831

  • Do programowania elementów sterujących
  • Sterowanie bez użycia kabli
Opis produktu
285,00
285,00 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 1506831

Programator marki Gardena służy do programowania elementów sterujących Gardena w systemie automatycznego sterowania instalacją nawadniającą, składającą się z wielu sekcji.
Doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy ilość wody nie wystarcza do równoczesnego działania całej instalacji. Również w przypadku zróżnicowanego zapotrzebowania na wodę poszczególnych obszarów ogrodu, obsadzonych różnymi roślinami, programator pozwala sterować ich nawadnianiem, zapewniając indywidualne i optymalne nawadnianie każdego fragmentu ogrodu.
Programator jest szczególnie przydatny w przypadku braku dostępu do zasilania. Działa bez kabli, a dane są przesyłane przez naciśnięcie przycisku po podłączeniu zaworu.
Zaprogramowany element sterujący montuje się na zaworze automatycznym 9 V, by sterował nim o określonych porach. Dla każdego dnia można wybrać do sześciu czynności nawadniania.
Dni i cykle podlewania są programowane indywidualnie, a czas trwania można dowolnie ustawiać, w zakresie od jednej minuty do 9 godzin i 59 minut.
Do działania urządzenia potrzebna jest jedna bateria alkaliczna 9 V, która zapewnia działanie urządzenia przez około rok.
Do programatora można podłączyć dowolną liczbę zaworów automatycznych i elementów sterujących.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
elektryczny

Wymiary i waga (netto):

Waga:
240 g
Wysokość:
6,3 cm
Szerokość:
9,3 cm
Głębokość / Grubość:
21,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry