2020-12-04 09:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wkręt-met Wkręt hartowany typ Matser 5.0x070

Nr produktu: 6413983
  • Wkręt konstrukcyjny z łbem stożkowym i gniazdem
  • Do połączeń elementów drewnianych i drewnopochodnych w konstrukcjach drewnianych
  • Montaż jest szybszy, łatwiejszy i ogranicza zużycie energii
Opis produktu
 
35,99
0,18 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6413983

Wkręt konstrukcyjny z łbem stożkowym i gniazdem marki Wkręt-met do połączeń elementów drewnianych i drewnopochodnych w konstrukcjach drewnianych. Łeb stożkowy z gniazdem TX - zapewnia odpowiednie jego zagłębienie w elemencie mocowanym. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przeniesienie momentu obrotowego. Wypustki nacinające - zapewniają pełne zagłębienie się łba w elemencie mocowanym - licowanie łba z materiałem. Frez rozwiercający - zmniejsza moment siły niezbędnej do wkręcania poprzez poszerzenie otworu w elemencie mocowanym. Karby tnące - specjalne karby tnące na gwincie przecinają włókna struktury drewna podczas wkręcania. Specjalne ostrze - ułatwia rozpoczęcie wkręcania oraz zapobiega pękaniu drewna. Powłoka woskowa - dzięki specjalnej powłoce woskowej nanoszonej podczas procesu produkcji, znacząco zmniejszył się moment wkręcania. Dzięki temu montaż jest szybszy, łatwiejszy i ogranicza zużycie energii co jest szczególnie istotne w narzędziach zasilanych akumulatorem.

Wymiary i waga (netto):
Wysokość:7,0 cm
Szerokość:5 mm
Głębokość / Grubość:5 mm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry