2020-02-22 14:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wkręt-met Wkręt hartowany typ Master 5.0x060

Nr produktu: 6413975
  • Wkręt konstrukcyjny z łbem stożkowym i gniazdem
  • Do połączeń elementów drewnianych i drewnopochodnych w konstrukcjach drewnianych
  • Montaż jest szybszy, łatwiejszy i ogranicza zużycie energii
Opis produktu
29,99
0,15 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6413975

Wkręt konstrukcyjny z łbem stożkowym i gniazdem marki Wkręt-met do połączeń elementów drewnianych i drewnopochodnych w konstrukcjach drewnianych. Łeb stożkowy z gniazdem TX - zapewnia odpowiednie jego zagłębienie w elemencie mocowanym. Gniazdo TX gwarantuje optymalne przeniesienie momentu obrotowego. Wypustki nacinające - zapewniają pełne zagłębienie się łba w elemencie mocowanym - licowanie łba z materiałem. Frez rozwiercający - zmniejsza moment siły niezbędnej do wkręcania poprzez poszerzenie otworu w elemencie mocowanym. Karby tnące - specjalne karby tnące na gwincie przecinają włókna struktury drewna podczas wkręcania. Specjalne ostrze - ułatwia rozpoczęcie wkręcania oraz zapobiega pękaniu drewna. Powłoka woskowa - dzięki specjalnej powłoce woskowej nanoszonej podczas procesu produkcji, znacząco zmniejszył się moment wkręcania. Dzięki temu montaż jest szybszy, łatwiejszy i ogranicza zużycie energii co jest szczególnie istotne w narzędziach zasilanych akumulatorem.

Wymiary i waga (netto):

Wysokość:
6,0 cm
Szerokość:
5 mm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry