Fischer Kołek uniwersalny DP+wkręt 8x65 4szt
Nr produktu: 6625685Opis produktu
Nr produktu: 6625685
Kołek uniwersalny DP+wkręt 8x65 4szt, firmy Fischer.
DuoPower oferuje bardzo dobre mocowanie dzięki zastosowaniu 2 składników:
W zależności od materiału podłoża, szary element wykonany z nylonu wysokiej jakości automatycznie aktywuje optymalną funkcję trzymania (rozpieranie, składanie, zwijanie) dla zapewnienia najlepszego mocowania.
Skrzydełka rozporowe czerwonego elementu zapewniają rozprężanie i dodatkowe zabezpieczenie szarego elementu.
Łatwe wkręcanie i dokładne dociśnięcie na końcu. Brak ryzyka nadmiernego dokręcenia kołka.
Uformowana krawędź kołka zapobiega wpadaniu w otwór.
Zalety:
Dwa różne komponenty pozwalają na uzyskanie najwyższych nośności i inteligentne funkcjonowanie w różnych rodzajach podłoża.
Dobre wyczucie całkowitego rozparcia się kołka.
Można dokładnie wyczuć moment, kiedy kołek zostaje właściwie zamocowany.
Niewielki kołnierz na obrzeżu kołka zapobiega jego wpadaniu do otworu podczas montażu.
Ząbkowany kształt na powierzchni bocznej kołka, zapobiega jego obracaniu się podczas montażu.
Dane wytwórcy
fischer Polska Sp. z o.o.
Albatrosów 2
30-716 Kraków
info@fischerpolska.pl
4048962257281
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zawartość opakowania: | 4 szt. |
| Wykonanie: | Kołki z wkrętem |
| Rodzaj: | Kołek rozporowy |
| Zastosowanie: | Standard |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 43 g |
| Wysokość: | 14,6 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,0 cm |








































