Fischer Kołek rozporowy z łbem 6-kątnym 12x60 2szt.
Nr produktu: 2809614Opis produktu
Nr produktu: 2809614
Kołek rozporowy z łbem 6-kątnym 12x60 2szt., firmy Fischer.
Kołek rozporowy należy do grupy produktów, które możesz wykorzystać do tworzenia mocowań, np. w ścianach.
DuoPower oferuje bardzo dobre mocowanie dzięki zastosowaniu 2 składników: W zależności od materiału podłoża, szary element wykonany z nylonu wysokiej jakości automatycznie aktywuje optymalną funkcję trzymania (rozpieranie, składanie, zwijanie) dla zapewnienia najlepszego mocowania.
Skrzydełka rozporowe czerwonego elementu zapewniają rozprężanie i dodatkowe zabezpieczenie szarego elementu
Łatwe wkręcanie i dokładne dociśnięcie na końcu.
Brak ryzyka nadmiernego dokręcenia kołka.
Uformowana krawędź kołka zapobiega wpadaniu w otwór.
Zalety:
Dwa różne komponenty pozwalają na uzyskanie najwyższych nośności i inteligentne funkcjonowanie w różnych rodzajach podłoża.
Dobre wyczucie całkowitego rozparcia się kołka. Można dokładnie wyczuć moment, kiedy kołek zostaje właściwie zamocowany.
Niewielki kołnierz na obrzeżu kołka zapobiega jego wpadaniu do otworu podczas montażu.
Ząbkowany kształt na powierzchni bocznej kołka, zapobiega jego obracaniu się podczas montażu.
Dane wytwórcy
fischer Polska Sp. z o.o.
Albatrosów 2
30-716 Kraków
info@fischerpolska.pl
4048962257298
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica wiercenia: | 12 mm |
| Zawartość opakowania: | 2 szt. |
| Wykonanie: | Kołki z wkrętem |
| Rodzaj: | Kołek uniwersalny |
| Oznaczenie koła: | Inne |
| Zastosowanie: | Standard |
| Podkład: | Uniwersalne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 60 g |
| Wysokość: | 2,0 cm |
| Szerokość: | 7,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 14,6 cm |








