Fischer Kołek metalowy HM 5X65 S K 4 sztuki
Nr produktu: 3779477Opis produktu
Nr produktu: 3779477
Kołek stalowy 5 mm x 65 mm, z wkrętem, marki Fischer, 4 sztuki.
Kołek o specjalnej konstrukcji płaszcza stalowego, z wkrętem z gwintem metrycznym, do montażu w płytach gipsowo-kartonowych, płytach wiórowych oraz w innych podłożach z pustymi przestrzeniami. Polecany do mocowania obrazów, lamp, urządzeń elektrycznych, półek, mebli, karniszy itp.
Rozchylające się ramiona kołka o dużym promieniu styku dociskają do tylnej strony płyty, tworząc pewne, wytrzymałe i bezpieczne zamocowanie.
Kołek może być mocowany przy użyciu kleszczy montażowych, wkrętarki akumulatorowej lub zwykłego wkrętaka. Montaż wstępny oraz trwałe rozparcie umożliwia wielokrotny demontaż mocowanego elementu.
Element rozporowy wykonany jest z blachy stalowej ocynkowanej galwanicznie. Wkręt - ze stali ocynkowanej galwanicznie.
Dane techniczne
Atrybuty produktu | |
---|---|
Wykonanie: | Kołki molly |
Średnica wiercenia: | 5 mm |
Zawartość opakowania: | 4 szt. |
Wymiary i waga (netto): | |
---|---|
Waga: | 84 g |
Wysokość: | 14,6 cm |
Szerokość: | 7,5 cm |
Głębokość / Grubość: | 2,0 cm |
UWAGA - po zmianie marketu produkty w koszyku, na liście zakupów oraz porównywane produkty zostaną zresetowane.