2021-01-18 02:11


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Znaczniki meblowe 6 mm 4 szt

Nr produktu: 6471825
  • Optymalna pomoc w dokładnym ustawieniu kołków
  • Wykonane z wytrzymałej stali węglowej
Opis produktu
7,99
2,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6471825

Dzięki znacznikom LUX-TOOLS wywiercisz precyzyjne połączenia kołkowe. Zestaw 4 jest łatwy w obsłudze do stolarki, szczególnie w warsztacie domowym. Znaczniki do kołków są wykonane ze stali, dzięki czemu imponują ich solidnymi właściwościami. Celem jest, aby kołki idealnie pasowały do przeciwległych otworów. Gdy wszystkie prace zostaną przeprowadzone w sposób czysty, pod koniec procesu powstaje drewniany produkt, w którym wszystkie interfejsy i krawędzie gładko przylegają do siebie. Po wycięciu poszczególnych elementów mebla lub innych produktów drewnianych i przygotowaniu pierwszych otworów, proces rozpoczyna się do gry wchodzi zestaw 4 kołków ustalających. Można je wkładać do istniejących otworów o średnicy 6 mm z jednej strony i dociskać do powiązanego elementu. W ten sposób zaznaczasz dokładne centrum dla przeciwległych otworów. Niezawodne, wypróbowane i przetestowane podejście, które spełnia potrzeby złotej rączki.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Średnica:6 mm
Wymiary i waga (netto):
Waga:18 g
Wysokość:6 mm
Szerokość:6 mm
Głębokość / Grubość:6 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry