2021-05-18 04:24


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz nastawny 280 mm

Nr produktu: 1386978

  • Średnica: 70 mm
  • Długość: 280 mm
  • Do chwytania i przytrzymywania połączeń gwintowych armatury
Opis produktu
37,99
37,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

5 produkty dostępne

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 1386978

Cechy

Klucz nastawny wyprodukowany przez renomowaną firmę LUX TOOLS to narzędzie, do wykonania którego użyto wysokiej jakości stali węglowej. Szczęki klucza są rozwierane, a ich maksymalne rozwarcie wynosi 70 mm. Specjalnie profilowana, ergonomiczna rączka klucza nastawnego gwarantuje pewny uchwyt i zwiększa bezpieczeństwo wykonywanej za jego pomocą pracy. Długość klucza LUX TOOLS wynosi 280 mm.

Zastosowanie

Klucz żabka LUX TOOLS jest stosowany podczas prac montażowych oraz instalacyjnych. Dotyczy to zwłaszcza różnego rodzaju operacji hydraulicznych oraz mechanicznych. Pomoże on więc m.in. w odkręceniu zardzewiałych nakrętek, co umożliwi demontaż trzymanych przez nie części lub urządzeń. Klucz nastawny może być użyty również do uchwycenia połączeń gwintowych armatury i wielu innych czynności niezbędnych do zakończenia robót wykończeniowych.

Zalety

Klucz nastawny, czyli popularna żabka, ze względu na swoją wysoką jakość wykonania, jest narzędziem, które posłuży przez długie lata. Mimo wysokiej klasy jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Znajdzie on z pewnością swoje miejsce zarówno w profesjonalnej firmie, jak również w domowym warsztacie i garażu, koło takich niezbędnych narzędzi, jak klucz francuski czy klucz imbusowy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Zastosowanie:Ściskanie
Materiał:Metal
Wymiary i waga (netto):
Waga:670 g
Wysokość:28,0 cm
Szerokość:8,5 cm
Głębokość / Grubość:2,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry