2020-03-31 05:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz nastawny 280 mm

Nr produktu: 1386978
  • Średnica: 70 mm
  • Długość: 280 mm
  • Do chwytania i przytrzymywania połączeń gwintowych armatury
Opis produktu
34,99
34,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1386978

Cechy

Klucz nastawny wyprodukowany przez renomowaną firmę LUX TOOLS to narzędzie, do wykonania którego użyto wysokiej jakości stali węglowej. Szczęki klucza są rozwierane, a ich maksymalne rozwarcie wynosi 70 mm. Specjalnie profilowana, ergonomiczna rączka klucza nastawnego gwarantuje pewny uchwyt i zwiększa bezpieczeństwo wykonywanej za jego pomocą pracy. Długość klucza LUX TOOLS wynosi 280 mm.

Zastosowanie

Klucz żabka LUX TOOLS jest stosowany podczas prac montażowych oraz instalacyjnych. Dotyczy to zwłaszcza różnego rodzaju operacji hydraulicznych oraz mechanicznych. Pomoże on więc m.in. w odkręceniu zardzewiałych nakrętek, co umożliwi demontaż trzymanych przez nie części lub urządzeń. Klucz nastawny może być użyty również do uchwycenia połączeń gwintowych armatury i wielu innych czynności niezbędnych do zakończenia robót wykończeniowych.

Zalety

Klucz nastawny, czyli popularna żabka, ze względu na swoją wysoką jakość wykonania, jest narzędziem, które posłuży przez długie lata. Mimo wysokiej klasy jest dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Znajdzie on z pewnością swoje miejsce zarówno w profesjonalnej firmie, jak również w domowym warsztacie i garażu, koło takich niezbędnych narzędzi, jak klucz francuski czy klucz imbusowy.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Zastosowanie:Ściskanie
Materiał:Metal

Wymiary i waga (netto):

Waga:670g
Wysokość:28,0cm
Szerokość:8,5cm
Głębokość / Grubość:2,0cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry