2019-11-22 08:59


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz francuski 300 mm

Nr produktu: 1387125
  • Bezstopniowo regulowane szczęki (0 mm - 40 mm)
  • Długość: 300 mm
Opis produktu
46,99
46,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1387125

Cechy

Klucz francuski produkcji renomowanej firmy LUX TOOLS wykonany jest z najwyższej jakości stali chromowo-wanadowej. Materiał ten zapewnia mu dużą odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne oraz na wpływ temperatury, a także gwarantuje długi okres jego eksploatacji. Klucz nastawny francuski wyposażony jest w bezstopniowo regulowane szczęki. Ich zakres wynosi od 0 mm do 40 mm.

Zastosowanie

Klucze francuskie używane są przy różnego rodzaju naprawach, a przede wszystkim w pracach hydraulicznych. Są one stosowane do odkręcania różnych typów nakrętek, a możliwość regulacji szczęk czyni z nich narzędzia wręcz uniwersalne. Klucz francuski LUX TOOLS przyda się zarówno w profesjonalnej firmie świadczącej usługi naprawczo-konserwacyjne, jak i w domu prywatnym albo u osoby odpowiedzialnej za hydraulikę w takich miejscach, jak firmy, hotele czy placówki edukacyjne.

Zalety

Klucz nastawny francuski wyposażony jest w ergonomiczny uchwyt, który gwarantuje dobre ułożenie narzędzia w ręce i ma duży wpływ na bezpieczeństwo pracy. Ten wysokiej jakości produkt dostępny jest w niezwykle atrakcyjnej cenie. Podobnie jak klucz dynamometryczny, klucz imbusowy czy też smar grafitowy, jest on narzędziem niezbędnym zarówno w profesjonalnej firmie, jak i w przydomowym warsztacie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

typ:
klucze

Wymiary i waga (netto):

Waga:
740 g
Wysokość:
31,0 cm
Szerokość:
8,5 cm
Głębokość / Grubość:
2,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

Szczegóły pod adresem www.obi.pl/konkurs-opinii.
Czas trwania 21.11.-05.12.2019r.

4

adam (2016-02-26)

francuz

produkt solidny i mocny. Dobrze leży w ręce. Ogólnie jestem zadowolony.

1 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry