2020-11-27 07:03


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz dynamometryczny 42 Nm-210 Nm

Nr produktu: 1388354
  • 12,5 mm (1/2")
  • Zakres momentu obrotowego: 42 Nm - 210 Nm
  • Nastawianie bezstopniowe
Opis produktu
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 1388354

Cechy

Klucz dynamometryczny, renomowanej firmy LUX TOOLS, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się on wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz gwarantuje długi okres eksploatacji. Klucz dynamometryczny LUX-TOOLS 12,5 mm (1/2") może być nastawiany bezstopniowo, co pozwala na idealne dopasowanie go do śruby. Posiada on skalę umożliwiającą kontrolowanie momentu obrotowego od 42 Nm do 210 Nm.

Zastosowanie

Klucz dynamometryczny jest stosowany w różnego rodzajach pracach mechanicznych, gdzie zachodzi potrzeba dokręcania śrub. Dzięki temu narzędziu można m.in. dokręcać śruby mocujące silnika. Jest on ponadto stosowany do elementów delikatnych (np. do nakrętek wykonanych z tworzywa sztucznego lub z cienkiego aluminium przy montażu bagażników na dach samochodu). Klucza dynamometrycznego używa się również jako jednego z podstawowych narzędzi w warsztatach wulkanizacyjnych.

Zalety

Dynamometryczny klucz to narzędzie niezbędne dla osób zajmujących się majsterkowaniem, zakładów produkcyjnych, gdzie używane są maszyny, a także punktów serwisowych samochodów i rowerów. Podobnie jak klucz francuski, klucz do kół czy klucz imbusowy, umożliwia on sprawny montaż i demontaż wybranej części maszyny lub pojazdu. Klucze dynamometryczne wysokiej jakości dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Typ:Klucze
Wymiary i waga (netto):
Waga:1,67 kg
Wysokość:52,0 cm
Szerokość:7,8 cm
Głębokość / Grubość:6,3 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry