2019-09-21 11:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz dynamometryczny 42 Nm-210 Nm

Nr produktu: 1388354
  • 12,5 mm (1/2")
  • Zakres momentu obrotowego: 42 Nm - 210 Nm
  • Nastawianie bezstopniowe
Opis produktu
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko mniej niż 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1388354

Cechy

Klucz dynamometryczny, renomowanej firmy LUX TOOLS, wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechuje się on wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz gwarantuje długi okres eksploatacji. Klucz dynamometryczny LUX-TOOLS 12,5 mm (1/2") może być nastawiany bezstopniowo, co pozwala na idealne dopasowanie go do śruby. Posiada on skalę umożliwiającą kontrolowanie momentu obrotowego od 42 Nm do 210 Nm.

Zastosowanie

Klucz dynamometryczny jest stosowany w różnego rodzajach pracach mechanicznych, gdzie zachodzi potrzeba dokręcania śrub. Dzięki temu narzędziu można m.in. dokręcać śruby mocujące silnika. Jest on ponadto stosowany do elementów delikatnych (np. do nakrętek wykonanych z tworzywa sztucznego lub z cienkiego aluminium przy montażu bagażników na dach samochodu). Klucza dynamometrycznego używa się również jako jednego z podstawowych narzędzi w warsztatach wulkanizacyjnych.

Zalety

Dynamometryczny klucz to narzędzie niezbędne dla osób zajmujących się majsterkowaniem, zakładów produkcyjnych, gdzie używane są maszyny, a także punktów serwisowych samochodów i rowerów. Podobnie jak klucz francuski, klucz do kół czy klucz imbusowy, umożliwia on sprawny montaż i demontaż wybranej części maszyny lub pojazdu. Klucze dynamometryczne wysokiej jakości dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

typ:
klucze

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,67 kg
Wysokość:
52,0 cm
Szerokość:
7,8 cm
Głębokość / Grubość:
6,3 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry