2019-10-23 08:20


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Klucz do kół samochodowych 17 mm-19 mm

Nr produktu: 1388396
  • 12,5 mm (1/2")
  • Chromowany
  • Z gniazdem: 17 mm i 19 mm
Opis produktu
41,99
41,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1388396

Cechy

Klucz do kół samochodowych, renomowanej firmy LUX TOOLS, wykonany jest z wysokiej jakości stali chromowo-wanadowej, co daje mu dużą odporność na czynniki mechaniczne oraz zapewnia bardzo długi czas eksploatacji. Jego obustronna nasadka wyposażona jest w otwory o średnicach 17 mm i 19 mm. Dzięki temu można używać go do nakrętek o takich właśnie średnicach.

Zastosowanie

Choć produkt LUX TOOLS jest, zgodnie z nazwą, przeznaczony do kół samochodowych, można go również stosować wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność odkręcenia lub zakręcenia nakrętki pasującej do jednego z dwóch otworów nasadki. Klucz LUX TOOLS sprawdza się w pracy nawet przy maksymalnych obciążeniach dochodzących do 550 Nm.

Zalety

Klucz do kół LUX-TOOLS wyposażony jest w praktyczny, teleskopowy uchwyt rozkładany do 555 mm, co ułatwia odkręcanie i pracę przy trudno dostępnych nakrętkach. Podobnie jak klucz dynamometryczny, klucz francuski lub klucz imbusowy, jest on narzędziem niezbędnym w garażu i w przydomowym warsztacie. Klucz do kół LUX TOOLS jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

typ:
klucze

Wymiary i waga (netto):

Waga:
1,08 kg
Wysokość:
35,5 cm
Szerokość:
10,3 cm
Głębokość / Grubość:
2,7 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry