Mission Air Klimatyzator przenośny Hype 4 kW WiFi
Nr produktu: 7412547Opis produktu
Nr produktu: 7412547
Mission Air Klimatyzator przenośny Hype 4 kW WiFi
Wszechstronne urządzenie 4w1 - Skutecznie chłodzi, grzeje, osusza i wentyluje pomieszczenia o powierzchni do 45 m2.Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi i aplikacji mobilnej Mission Air, użytkownik zyskuje pełną kontrolę nad urządzeniem z dowolnego miejsca -możliwość zdalnego sterowania i monitorowania pracy klimatyzatora.
Najważniejsze parametry techniczne:
- Moc chłodzenia: 4,0 kW
- Moc grzania: 4,0 kW
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Wydajność osuszania: do 70 l/24h
- Przepływ powietrza: 450 m3/h
- Powierzchnia pomieszczenia: do 45 m2
Komfort i funkcjonalność:
- WiFi - sterowanie z poziomu aplikacji Mission Air
- TIMER - programowanie czasu pracy
- SWING - automatyczne rozprowadzanie powietrza
- SLEEP - cicha i energooszczędna praca nocna
Wydajność przez cały rok:
Mission Air HYPE 4,0 kW WiFi to nie tylko klimatyzator, ale również wydajne źródło ciepła w chłodniejsze dni.
Funkcja osuszania o wysokiej wydajności pozwala utrzymać optymalny poziom wilgotności i zapobiega rozwojowi pleśni.
Dane wytwórcy
MISSION AIR Sp.z o.o.
Balonowa 63
64-100 Leszno
biuro@missionair.pl
5904890240759
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Funkcja ogrzewania: | Tak |
| Ze zdalnym sterowaniem: | Tak |
| Maksymalny poziom hałasu: | 65 dB (A) |
| Wentylacja: | Nie |
| Technologia chłodzenia: | Technologia woda-powietrze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 31,0 kg |
| Wysokość: | 76,0 cm |
| Szerokość: | 31,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 53,0 cm |
























