Mission Air Klimatyzator przenośny 16000BTU Polar 4,7kW WiFi
Nr produktu: 7412554Opis produktu
Nr produktu: 7412554
Mission Air Klimatyzator przenośny 16000BTU Polar 4,7kW WiFi
Skutecznie chłodzi, grzeje, osusza i wentyluje pomieszczenia o powierzchni do 47 m2.
Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi i aplikacji mobilnej Mission Air, użytkownik zyskuje pełną kontrolę nad urządzeniem z dowolnego miejsca -możliwość zdalnego sterowania i monitorowania pracy klimatyzatora.
Najważniejsze parametry techniczne:
- Moc chłodzenia: 4,7 kW
- Klasa efektywności energetycznej: A
- Wydajność osuszania: do 50 l/24h
- Przepływ powietrza: 450 m3/h
- Powierzchnia pomieszczenia: do 47 m2
Komfort i funkcjonalność:
- WiFi - sterowanie z poziomu aplikacji Mission Air
- TIMER - ustawienie czasu pracy urządzenia
- SWING - równomierne rozprowadzanie chłodnego lub ciepłego powietrza
- SLEEP - cicha i energooszczędna praca nocna
Wydajność i oszczędność energii:
Klasa energetyczna A gwarantuje efektywne chłodzenie i ogrzewanie przy niskim zużyciu prądu.
Funkcja osuszania pozwala utrzymać optymalny poziom wilgotności, poprawiając komfort i chroniąc przed rozwojem pleśni.
Dane wytwórcy
MISSION AIR Sp.z o.o.
Balonowa 63
64-100 Leszno
biuro@missionair.pl
5905910414440
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Funkcja ogrzewania: | Tak |
| Ze zdalnym sterowaniem: | Tak |
| Maksymalny poziom hałasu: | 65 dB (A) |
| Wentylacja: | Tak |
| Technologia chłodzenia: | Technologia powietrze-powietrze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 32,0 kg |
| Wysokość: | 76,0 cm |
| Szerokość: | 47,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 35,0 cm |






















