Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Klimatyzator przenośny 9000 BTU Duraterm

Nr produktu: 6707129

  • Do pomieszczeń o powierzchni 12-18m2
  • Wyświetlacz LED z pilotem zdalnego sterowania
  • System automatycznego odparowywania
  • Przepływ powietrza: 360 m3/h
  • Wskaźnik stanu wody, zegar 24h + regulator prędkości
  • Czynnik chłodzący R290
  • Klasa energetyczna A
Opis produktu
 
1 199,00

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 6707129

Klimatyzator przenośny 9000 BTU Duraterm
Decydując się na wybór odpowiedniego klimatyzatora warto rozważyć wszelkie za i przeciw. Klimatyzator przenośny to mobilne urządzenie na kółkach, które może w dowolnej chwili zmieniać swoje położenie. Poprawne działanie klimatyzatora wymaga odprowadzenia na zewnątrz rury harmonijkowej (dołączonej do zestawu), po to by usunąć nadmiar ciepłego powietrza.

Klimatyzator przenośny
Klimatyzator przenośny 9000 BTU marki Durasan z programatorem czasowym przeznaczony jest do efektywnego chłodzenia pomieszczenia o maksymalnej kubaturze 45m lub powierzchni w okolicach 12-18m . Klimatyzator umożliwia utrzymanie komfortowej temperatury powietrza oraz kontrolę jego wilgotności. Oczyszcza i osusza powietrze, eliminując kurz, pył i drobnoustroje, zapobiegając pojawianiu się grzybów, czy pleśni, a nawet parowaniu okien. Do głównych funkcji wentylatora należy chłodzenie, wentylacja i odparowywanie.

klimatyzator przenośny
Oszczędność energii
Wbudowany TIMER do 24 godzin, a także klasa energetyczna A pozwalają na zaoszczędzenie energii, nie wymagając od urządzenia pracy na wysokich obrotach. Sterowanie klimatyzatorem odbywa się z poziomu panelu lub pilota do zdalnego sterowania.

Klimatyzator przenośny wyposażony jest w elektroniczny panel z mozliwościa ustalenia trybu pracy, temperatury, regulacji 3-stopniowej siły pracy i konkretnej funkcji wentylacji, chłodzenia lub odparowywania pomieszczenia.

Przyjazny dla środowiska

Każdy klimatyzator posiada czynnik chłodniczy. Działanie czynnika chłodniczego jest proste: pobierając ciepło z otoczenia podlega ono sprężaniu, a oddając schłodzone powietrze - rozprężaniu. Tym samym czynnik chłodniczy odpowiada za proces chłodzenia w klimatyzacji. To, co jest istotne w wyborze klimatyzatora to jego wpływ nie tylko na środowisko, ale i na zdrowie człowieka. Obecnie najlepszy klimatyzator przenośny to ten, który zawiera czynnik chłodniczy R290, ponieważ nie powoduje zniszczeń w warstwie ozonowej, a jego wpływ na globalne ocieplenie jest znikomy.

Mobilność urządzenia

Klimatyzator przenośny w przeciwieństwie do klimatyzatorów split nie wymaga montażu, dając tym samym swobodę przemieszczania się. Umożliwiają to wbudowane, dyskretne kółka, które posiadają jeszcze jedną zaletę: nie niszczą podłogi. Ponadto urządzenie to sprawdzi się w pomieszczeniach, w których nie można zastosować klimatyzacji stacjonarnej.

Instalacja urządzenia

W przypadku klimatyzatorów przenośnych nie ma potrzeby korzystania z usług fachowców, ponieważ do montażu nie są wymagane żadne uprawnienia lub przeróbki w mieszkaniu. Powstające podczas pracy klimatyzatora ciepło należy odprowadzać poza chłodne pomieszczenie. Ułatwia to dołączony do kompletu zestaw przyłączy, w skład którego wchodzi m.in. elastyczna rura, której koniec należy wystawić przez okno. Do uszczelnienia okna można także zastosować (nie obowiązujące w zestawie) uszczelki okienne.

Wymiary i waga (netto):
Waga:24,0 kg
Wysokość:70,1 cm
Szerokość:35,0 cm
Głębokość / Grubość:34,8 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry