Klimator przenośny 65W biało-czarny
Nr produktu: 6438154Opis produktu
Nr produktu: 6438154
Szukasz rozwiązania na upalne dni w kompaktowym wydaniu? Klimator nazywany też klimatyzatorem wodnym będzie doskonałym rozwiązaniem. Sposób działania klimatora opiera się na chłodzących wkładach, które podczas pracy urządzenia pozostają nasączone wodą. W rezultacie poprzez proces parowania otrzymujemy chłodny powiew powietrza.
Klimator przenośny 65W biało-czarny
Podstawową różnicą pomiędzy klimatorem a klimatyzatorem jest system działania. Ponadto klimator jest bardziej wydajny i ekologiczny, a także służy tym osobom, które często wietrzą mieszkanie. Klimatyzator został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a także posiada wiele funkcji zapewniających komfort użytkowania, zwłaszcza w upalne dni przy jednoczesnej cichej pracy oraz niskim poborze mocy. Klimator oprócz 3 stopniowej prędkości chłodzenia, posiada funkcję delikatnego zraszania, dając przyjemny chłód.
Przyjemne chłodzenie w upalne dni
Sterowanie klimatyzatorem odbywa się z poziomu wbudowanego panelu. Tym samym do dyspozycji pozostaje m.in. włącznik/wyłącznik klimatora oraz wybór odpowiedniej prędkości pracy, z kolei zaś wbudowane kółka umożliwiają łatwe przemieszczanie urządzenia.
Schładzacz powietrza
System chłodzenia w klimatorze oparty jest na wodze, co oznacza, że nie emituje on do atmosfery szkodliwych związków. Klimatyzator pełni funkcję schładzacza powietrza co następuje poprzez odparowanie wody umieszczonej wcześniej w 4l zbiorniku zamontowanym z tyłu urządzenia. W zestawie z klimatorem znajdują się także 2 wkłady chłodzące, które mają na celu wspomaganie naprzemiennego chłodzenia powietrza.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122140231
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Inne |
| Funkcja ogrzewania: | Nie |
| Ze zdalnym sterowaniem: | Nie |
| Maksymalny poziom hałasu: | 65 dB (A) |
| Wentylacja: | Nie |
| Technologia chłodzenia: | Technologia woda-powietrze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 4,00 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 24,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 27,0 cm |








