Ferretti Uszczelka okienna do klimatyzatora dachowego
Nr produktu: 7350283Opis produktu
Nr produktu: 7350283
Ferretti Uszczelka okienna do klimatyzatora dachowego
Doskonałe rozwiązanie, które zapewnia skuteczną izolację i poprawia efektywność klimatyzatora. Elastyczny materiał łatwo dopasowuje się do okna, eliminując luki, które mogą prowadzić do utraty energii. Dodatkowo, uszczelka chroni przed przedostawaniem się kurzu i insektów do wnętrza. Dzięki łatwemu montażowi, jest to szybki sposób na zwiększenie komfortu w pomieszczeniu.
Dane wytwórcy
FERRETTI Sp.z o.o.
Henry Ford I nr 4
09-100 Płońsk
biuro@skiva.pl
5906765878210
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Akcesoria |
| Funkcja ogrzewania: | Nie |
| Maksymalny poziom hałasu: | 65 dB (A) |
| Wentylacja: | Nie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 500 g |
| Wysokość: | 100,0 cm |
| Szerokość: | 20,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,0 cm |








