Ferretti Klimatyzator przenośny 14 000 BTU Moby Blue
Nr produktu: 7374622Opis produktu
Nr produktu: 7374622
Ferretti Klimatyzator przenośny 14 000 BTU Moby Blue
idealne rozwiązanie, które zapewnia komfort w Twoim domu przez cały rok. Dzięki funkcjom chłodzenia i osuszania, urządzenie jest wszechstronne i sprawdzi się zarówno latem, jak i w wilgotniejsze dni. Przeznaczone do pomieszczeń o powierzchni do 30 m², klimator zapewnia optymalną temperaturę w sypialni, salonie lub biurze.
Zastosowanie czynnika chłodzącego R290 sprawia, że urządzenie jest przyjazne dla środowiska, a klasa energetyczna A zapewnia oszczędność energii przy jednoczesnej wysokiej wydajności. Przepływ powietrza wynoszący 450 m³/h umożliwia szybkie i efektywne schłodzenie lub osuszenie pomieszczenia. Urządzenie pracuje cicho, z poziomem hałasu wynoszącym 64 dB, co gwarantuje komfortową i niezakłóconą pracę.
Klimator wyposażony jest w pilot zdalnego sterowania, który pozwala na wygodne ustawianie temperatury i trybów pracy bez konieczności wstawania. W zestawie znajduje się również uszczelka okienna, która ułatwia montaż i zwiększa efektywność działania urządzenia.
Dane wytwórcy
FERRETTI Sp.z o.o.
Henry Ford I nr 4
09-100 Płońsk
biuro@skiva.pl
5906124902099
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Klimatyzator |
| Funkcja ogrzewania: | Tak |
| Ze zdalnym sterowaniem: | Tak |
| Maksymalny poziom hałasu: | 65 dB (A) |
| Wentylacja: | Nie |
| Technologia chłodzenia: | Technologia powietrze-powietrze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 33,0 kg |
| Wysokość: | 77,0 cm |
| Szerokość: | 44,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 41,0 cm |




