Ferretti Klimator przenośny 7L
Nr produktu: 7184278Opis produktu
Nr produktu: 7184278
Klimator przenośny 7 L biało-czarny
Klimator zapewnia skuteczne schłodzenie, wentylację i nawilżenie powietrza w gorące, letnie dni. Ciepłe powietrze jest tu pochłaniane z otoczenia i przetłaczane za pomocą wentylatora przez wkłady, które są stale nawilżane wodą. Woda - w naturalnym procesie parowania - absorbuje ciepło, dzięki czemu z klimatora wylatuje chłodne i orzeźwiające powietrze. Dodatkowo zwiększa się równocześnie poziom wilgotności w pomieszczeniu, co także przekłada się na wzrost komfortu samopoczucia.
Dane wytwórcy
FERRETTI Sp.z o.o.
Henry Ford I nr 4
09-100 Płońsk
biuro@skiva.pl
5905669010962
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Inne |
| Funkcja ogrzewania: | Nie |
| Ze zdalnym sterowaniem: | Nie |
| Maksymalny poziom hałasu: | 65 dB (A) |
| Wentylacja: | Nie |
| Technologia chłodzenia: | Technologia woda-powietrze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,0 kg |
| Wysokość: | 59,0 cm |
| Szerokość: | 39,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,0 cm |


