Euoterm Klimatyzator Kaisai FLY 12000 BTU 3,5kW
Nr produktu: 7240278Opis produktu
Nr produktu: 7240278
Euoterm Klimatyzator Kaisai FLY 12000 BTU 3,5kW
Klimatyzator typu split, wykorzystujący nowoczesną technologię i czynnik chłodniczy R32, zapewnia efektywne działanie w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych. W trybie chłodzenia pracuje od -15 do +50°C, a w trybie ogrzewania od -25 do +30°C, co czyni go wszechstronnym rozwiązaniem na cały rok. Jest idealny do pomieszczeń o powierzchni do 40 m², oferując przepływ powietrza na poziomie 530/430/310 m³/h. Klimatyzator wyposażony jest w zdalne sterowanie, co umożliwia wygodną obsługę i dostosowanie ustawień do indywidualnych potrzeb użytkownika.
Zasady zakupu
Zgodnie z obowiązującymi przepisami, klimatyzatory typu Split zawierające F-gazy mogą być sprzedawane tylko w określonych sytuacjach. Możliwy jest zakup urządzenia wraz z usługą montażu oferowaną przez sklep OBI, który dysponuje certyfikowanymi wykonawcami do instalacji systemów Split. W przypadku klientów indywidualnych istnieje możliwość zakupu bez usługi montażu, pod warunkiem przedstawienia przez klienta umowy z wykonawcą posiadającym certyfikat F-gaz, który sklep weryfikuje na stronie UDT. Klimatyzatory mogą również zostać sprzedane firmom lub wykonawcom posiadającym certyfikat F-gaz wydany przez UDT, który również podlega weryfikacji. Istnieje także możliwość zakupu przez podmioty gospodarcze z zamiarem dalszej odsprzedaży urządzeń, przy czym wymagane jest podpisanie stosownej deklaracji w sklepie.
Dane wytwórcy
EUROTERM TGS Sp. z o.o.
Stefana Batorego 4
37-700 Przemyśl
sieci@euroterm24.pl
5905505257902
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Rodzaj: | Split klimatyzator |
| Funkcja ogrzewania: | Tak |
| Ze zdalnym sterowaniem: | Tak |
| Maksymalny poziom hałasu: | 50 dB (A) |
| Wentylacja: | Nie |
| Technologia chłodzenia: | Technologia powietrze-powietrze |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 30,8 kg |
| Wysokość: | 49,5 cm |
| Szerokość: | 80,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 46,4 cm |




