2018-06-19 02:59
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Cool Klimatyzator przenośny KL160004 3,5 kW

Nr produktu: 6313266
  • Elektroniczny panel i pilot do zdalnego sterowania pracą urządzenia
  • Funkcje: chłodzenie, osuszanie, wentylacja
  • W komplecie zestaw przyłączy do odprowadzania powietrza
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Więcej produktów z tej serii

Opis produktu

Nr produktu: 6313266

Cechy

Klimatyzator przenośny KL160004 marki Cool, wyposażony w elektroniczny panel sterowania, to nowoczesne urządzenie, które zapewnia powiew chłodu w upalne dni i ciepły nawiew w chłodne okresy roku. Wysokiej jakości materiały, wykorzystane w procesie produkcji, gwarantują niezawodność i długą żywotność klimatyzatora. Dzięki załączonemu pilotowi zdalnego sterowania możliwe jest wygodne kierowanie jego funkcjami na odległość. Pracuje z mocą maksymalną 3,5 kW.

Zastosowanie

Klimatyzator przenośny KL160004 wyposażony jest w funkcję chłodzenia, suszenia oraz wentylacji. Stworzona przez firmę Cool klimatyzacja stosowana jest w pomieszczeniach o powierzchni od 42 m2 do 51 m2. Mogą być to zarówno mieszkania prywatne, jak i biura, sklepy, punkty usługowe oraz domki letniskowe. Opcja wentylacji przydaje się zwłaszcza w pomieszczeniach dawno niewentylowanych lub takich, w których wentylowanie za pomocą okien nie jest możliwe.

Zalety

KL160004 firmy Cool to wszechstronne, nowoczesne i niezawodne urządzenie. Zalicza się do klasy energetycznej A, dzięki czemu jego używanie wiąże się z bardzo niskim zużyciem energii elektrycznej, a co za tym idzie - niewielkimi kosztami. Podobnie jak wentylator osiowy, dostępny jest w wyjątkowo przystępnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
klimatyzatory przenośne
moc:
3 500 W
funkcja ogrzewania:
nie
z pilotem:
tak
klasa energetyczna:
A

Wymiary i waga (netto):

Waga:
32,0 kg
Wysokość:
80,6 cm
Szerokość:
39,0 cm
Głębokość / Grubość:
38,6 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry