2021-04-14 04:31


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Klej-uszczelniacz hybrydowy Fix All Crystal bezbarwny 80 ml

Nr produktu: 5652383

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kleje

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 5652383

Klej-uszczelniacz hybrydowy Fix All High Tack firmy Soudal to wytrzymały, elastyczny, na bazie polimerów klej z mocnym chwytem początkowym (wysoką siłą spojenia początkowego).
Przeznaczony do klejenia dużych elementów - paneli, listew dekoracyjnych czy płyt, w miejscach gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego - do czasu utwardzenia kleju. Sprawdzi się w mocowaniu metali, laminatów i tworzyw sztucznych, twardego drewna, a także w miejscach narażonych na duże obciążenia dynamiczne i wibracje. Odznacza się doskonałą przyczepnością do większości materiałów budowlanych i konstrukcyjnych.
Wysoka odporność na działanie czynników atmosferycznych i neutralność chemiczna stanowią dodatkowe atuty. Kolor bezbarwny, opakowanie 80 ml.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
rodzaj:kleje montażowe
Pojemność:80 g
Wymiary i waga (netto):
Waga:117 g
Wysokość:21,5 cm
Szerokość:11,5 cm
Głębokość / Grubość:3,5 cm

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry