2021-03-02 09:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Soudal Klej Easy Bond turbo 750 ml

Nr produktu: 6715387
  • Odporny na działanie czynników atmosferycznych
  • Doskonała przyczepność do wszystkich podłoży budowlanych
  • Nie spływa z powierzchni pionowych
Opis produktu
 
33,99
45,32 zł / l

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6715387

Błyskawiczny, wysokowydajny klej poliuretanowy do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń, zarówno w pionie jak i poziomie. Gotowy do użycia po wymieszaniu zawartości puszki - nie wymaga żadnych dodatkowych narzędzi. Charakteryzuje się doskonałą przyczepnością do typowych podłoży budowlanych, również wilgotnych: betonu, cegły, płyt G-K, drewna i materiałów drewnopochodnych, metali, wielu tworzyw sztucznych (z wyjątkiem PE, PP i PTFE). Gwarantuje najwyższą izolacyjność termiczną i akustyczną. W razie potrzeby daje się malować typowymi farbami. Szybki chwyt początkowy zapewnia pewne wstępne mocowanie, dalsza obróbka klejonych elementów jest możliwa już po 15 minutach. Skraca o 30% czas montażu materiałów dekoracyjnych i izolacyjnych. Tiksotropowy - nie spływa z powierzchni pionowych.
Duravalvetm to nowatorska konstrukcja zaworu puszki zapewnia absolutną szczelność opakowania, uniemożliwia ucieczkę gazu pędnego, utrzymuje niezmienną, optymalną konsystencję piany i gwarantuje maksymalną wydajność przez cały okres przydatności do użycia.
Zastosowanie:
- mocowania lekkich elementów dekoracyjnych i wykończeniowych (listew, kasetonów, rozet itp.) do ścian i sufitów
- klejenie płyt gipsowo-kartonowych i włókno-cementowych w technologii suchej zabudowy, płyt dekoracyjnych drewnopochodnych i z tworzyw sztucznych, blach, itp. do wszelkich typowych podłoży budowlanych

Dane techniczne

Atrybuty produktu
rodzaj:Kleje montażowe
Obszar zastosowania:Wewnątrz i na zewnątrz
Wymiary i waga (netto):
Waga:11,2 kg
Wysokość:24,0 cm
Szerokość:16,5 cm
Głębokość / Grubość:21,0 cm

Arkusze danych produktowych

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry