Stwórz z nami kuchnię marzeń! Umów się do strefy projektowania, gdzie pomogą Ci nasi projektanci. Możesz też skorzystać z Planera 3D, dzięki któremu samodzielnie zwizualizujesz projekt swojej kuchni.
Sprawdź szczegóły
Chcesz stworzyć projekt swojej łazienki? Jesteś w idealnym miejscu, aby urzeczywistnić swoje marzenie! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy projekt wnętrza, który zostanie idealnie dopasowany pod Twoje wymagania. Wystarczy, że umówisz się do strefy projektowania!
Sprawdź szczegóły
Stwórz swój mały raj na ziemi. Zaplanuj wygląd ogrodu, balkonu czy tarasu i ciesz się naturą we własnym domu! Skąd czerpać inspiracje? Jak zacząć? Kliknij i dowiedz się więcej!
Sprawdź szczegóły
Sprawdź usługi, z których możesz skorzystać bezpośrednio w naszych marketach oraz poprzez naszą stronę. Zadbamy o wszystko, czego w danym momencie potrzebujesz.
Sprawdź nasze usługi
Brakuje natchnienia? Przygotowaliśmy szeroki wybór aranżacji, które z pewnością staną się dla Ciebie źródłem inspiracji. Który styl Cię interesuje? Jakie dodatki wybrać? Kliknij i zainspiruj się!
Zobacz wszystkie
Wszystko w jednym miejscu! Czy to nie brzmi cudownie? Sprawdź nasze najnowsze katalogi, które z pewnością zachęcą Cię do zmian!
Zobacz wszystkie
Nie wiesz, jak zabrać się do aranżacji Twojego wnętrza? Dzięki naszym wskazówkom będzie to niezwykle proste i efektowne! Warto wspomnieć o trikach DIY, które sprawią, że pomieszczenie będzie jedyne w swoim rodzaju.
Zobacz więcej

Twoja przeglądarka ma wyłączoną obsługę plików cookie (ciasteczek). Aby strona mogła działać prawidłowo, zmień ustawienia zabezpieczeń i odśwież stronę.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna. Zaktualizuj przeglądarkę, by korzystać z tej strony bezpieczniej, szybciej i po prostu sprawniej.

Pattex Klej do drewna Standard 60 g

Nr produktu: 6830038

  • Wysoka siła klejenia
  • Bezbarwny po wyschnięciu
  • Elastyczny
Opis produktu
 
10,99
18,32 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Więcej produktów tej marki

Opis produktu

Nr produktu: 6830038

Pattex Klej do drewna Standard 60 g
Klej o dużej wytrzymałości, elastyczny, o wysokiej stabilności pod wpływem ciepła, nie tępi narzędzi, łatwy w użyciu, wysoka wydajność, bez wypełniaczy, nie powoduje przebarwień, szeroki zakres zastosowań, przyjazny środowisku naturalnemu, odporny na starzenie, bez rozpuszczalników, świeży klej można usunąć wodą, pozostaje transparentny po wyschnięciu. Jest gotowym do użycia klejem na bazie dyspersji polioctanu winylu. Klej jest przeznaczony do klejenia oraz oklejania krawędzi na ciepło i na zimno. Dzięki zastosowanej uniwersalnej formule umożliwia: klejenie montażowe, np. klejenie korpusów, dybli, wypustów, trzpieni, klejenie mebli oraz różnych gatunków drewna, klejenie spoinowe, np. klejenie doklejek drewnianych, desek, naklejanie forniru i oklein z tworzyw sztucznych (za wyjątkiem PCW, ABS oraz poliestru), klejenie powierzchniowe, np. przyklejanie laminatów na płytach wiórowych. Klej tworzy spoinę odporną na krótkotrwałe działanie wody i spełniającą wymagania wytrzymałościowe grupy D2 (wg normy PN-EN 204). Końcowa wytrzymałość spoiny jest wyższa od wytrzymałości własnej drewna. Spoina tworzona przez klej jest odporna całkowicie na działanie temperatury około +70°C i krótkotrwałe działanie temperatury +95°C, co umożliwia proces fornirowania.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
rodzaj:Kleje do drewna_
Wymiary i waga (netto):
Waga:60 g
Wysokość:15,5 cm
Szerokość:3,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

do góry