2018-05-25 21:02
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Zestaw do klejenia na gorąco 30 WArt.Nr. 5848197

  • Niezbędny w każdym domu
  • Wkłady klejące w zestawie
Opis produktu
 

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 5848197

Wyjątkowo poręczny zestaw do klejenia na gorąco LUX-TOOLS składa się z pistoletu do klejenia 30 W i 4 przeźroczystych wkładów klejących. Świetnie nadaje się do wszelkich prac w domu i do majsterkowania. Dzięki wyjątkowo kompaktowej budowie pistolet jest bardzo poręczny i łatwy w obsłudze. Posiada odporną na uderzenia obudowę oraz dyszę z funkcją niekapania. Za pomocą tego pistoletu do klejenia oraz wkładów można sklejać następujące materiały: drewno, karton, różne tworzywa sztuczne, szkło, ceramikę i tekstylia. Wkłady nie są przeznaczone do klejenia materiałów wrażliwych na wysokie temperatury, jak styropian i balony. Wkłady klejowe do pistoletu mają śr. 8 mm i długość 100 mm.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry