2021-01-17 07:16


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dragon Klej montażowy polimerhybrydowy DRAGON POWER biały 20 ml

Nr produktu: 6646590

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kleje

Opis produktu

Nr produktu: 6646590

Dragon Klej montażowy polimerhybrydowy DRAGON POWER biały 20 ml
Wysokiej jakości, jednoskładnikowy, szybkoschnący, elastyczny klej na bazie modyfikowanych polimerów z właściwościami uszczelniającymi Charakteryzuje się wysoką siłą wiązania bez potrzeby stosowania preparatów gruntujących. Odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Spoinę można malować większością farb akrylowych i rozpuszczalnikowych. Przeznaczony do łączenia i mocowania listew, parapetów, progów, paneli, okładzin, izolacji, balustrad, itp. oraz do uszczelniania okien, ram, drzwi, rynien, ścian, świetlików, kominków, itp. Posiada doskonałą przyczepność do większości materiałów, tj. aluminium, cynk, stal galwanizowana, stal nierdzewna, kamień naturalnym beton, cegła, ceramika szkliwiona, drewno, laminat, szkło, różnego tyou materiały syntetyczne itp.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
rodzaj:Kleje montażowe
Wymiary i waga (netto):
Waga:30 g
Wysokość:18,5 cm
Szerokość:10,5 cm
Głębokość / Grubość:3,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry