2021-01-28 05:47


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dragon Klej ekspresowy D3 do drewna 200 ml

Nr produktu: 6646509

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Kleje

Opis produktu

Nr produktu: 6646509

Dragon Klej ekspresowy D3 do drewna 200 ml
Nowoczesny, jednoskładnikowy klej o wodoodporności spoiny w klasie D3. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Przeznaczony do klejenia ze sobą na zimno oraz wybranymi tworzywami sztucznymi i z tkaninami: nieekonstrukcyjnego drewna, płyt stolarskich, płyt wiórowych, sklejki i innych materiałów drewnopochodnych. Może być stosowany do klejenia papieru. Klej można stosować wewnątrz pomieszczeń w miejscach narażonych na częste, krótkotrwałe działanie ściekającej wody lub wody kondensacyjnej oraz w pomieszczeniach charakteryzujących się wysoką wilgotnością względną. Można go stosować również na zewnątrz w miejsach nie narażonych na bezpośredni kontakt z wodą.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
rodzaj:Kleje specjalistyczne
Wymiary i waga (netto):
Waga:210 g
Wysokość:18,4 cm
Szerokość:76,5 cm
Głębokość / Grubość:44,5 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry