2019-01-20 05:54
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dragon Klej cyjanoakrylowy 10 sekundowy

Nr produktu: 3217932
  • Szybkowiążący
  • Szerokie zastosowanie
  • Łatwa aplikacja
Opis produktu
 
7,49
124,83 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 23%

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Opis produktu

Nr produktu: 3217932

Dragon Klej cyjanoakrylowy o błyskawicznym w działaniu na bazie cyjanoakrylanów. Charakteryzuje się szerokim spektrum działania i łatwością w aplikacji. Tworzy bezbarwną, wodoodporną i nieelastyczną spoinę.

Właściwości:
Kolor spoiny: bezbarwny.
Odporność spoiny na temp.: -50 st. C do +80 st. C.
Czas otwarty kleju: 10 sekund.
Czas pełnego wiązania: 12 h.

Zastosowanie:
Klej służy do łączenia w sposób błyskawiczny metalu, gumy, szkła, porcelany, ceramiki, plastiku, skóry, drewna, papieru. Idealny przy drobnych pracach modelarskich i naprawczych.

Sposób użycia:
Przygotowanie powierzchni - klejone powierzchnie należy oczyścić, odtłuścić ("Denaturatem" DRAGON lub "Acetonem" DRAGON), osuszyć i wygładzić. Łączone elementy powinny być dobrze dopasowane do siebie.
Zalecenia - przytrzymując tubkę pionowo gwintem do góry, delikatnie oderwać górną część tubki lub przebić membranę czerwonym korkiem i nakręcić dozownik. Kropelkę kleju rozprowadzić na jedną z łączonych powierzchni i natychmiast docisnąć drugą. Sklejenie następuje w ciągu 10 sekund.
Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów - narzędzia i powstałe plamy czyścić "Denaturatem" DRAGON. Zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie.
Ograniczenia i uwagi - nie zaleca się rozcieńczania kleju ponieważ zmniejsza to siłę wiązania.

Okres ważności: 2 lata.

Uwagi:
Warunki transportowania i magazynowania - transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temp. +5 st. C do +30 st. C. Chronić przed dziećmi.

Pozostałe uwagi:
Pomieszczenia zamknięte w czasie i po zakończeniu prac należy intensywnie wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. Klej nie jest klejem konstrukcyjnym, nie jest przeznaczony do przenoszenia znacznych obciążeń. Nie stosować do klejenia PP, PE, PTFE.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
kleje szybkoschnące
pojemność:
6 g

Wymiary i waga (netto):

Waga:
58 g
Wysokość:
3,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
18,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry