2019-06-17 06:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dragon Klej cyjanoakrylowy 10 sekundowy

Nr produktu: 3217932
  • Szybkowiążący
  • Szerokie zastosowanie
  • Łatwa aplikacja
Opis produktu
7,49
124,83 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

21 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3217932

Dragon Klej cyjanoakrylowy o błyskawicznym w działaniu na bazie cyjanoakrylanów. Charakteryzuje się szerokim spektrum działania i łatwością w aplikacji. Tworzy bezbarwną, wodoodporną i nieelastyczną spoinę.

Właściwości:
Kolor spoiny: bezbarwny.
Odporność spoiny na temp.: -50 st. C do +80 st. C.
Czas otwarty kleju: 10 sekund.
Czas pełnego wiązania: 12 h.

Zastosowanie:
Klej służy do łączenia w sposób błyskawiczny metalu, gumy, szkła, porcelany, ceramiki, plastiku, skóry, drewna, papieru. Idealny przy drobnych pracach modelarskich i naprawczych.

Sposób użycia:
Przygotowanie powierzchni - klejone powierzchnie należy oczyścić, odtłuścić ("Denaturatem" DRAGON lub "Acetonem" DRAGON), osuszyć i wygładzić. Łączone elementy powinny być dobrze dopasowane do siebie.
Zalecenia - przytrzymując tubkę pionowo gwintem do góry, delikatnie oderwać górną część tubki lub przebić membranę czerwonym korkiem i nakręcić dozownik. Kropelkę kleju rozprowadzić na jedną z łączonych powierzchni i natychmiast docisnąć drugą. Sklejenie następuje w ciągu 10 sekund.
Czyszczenie narzędzi i zabrudzonych elementów - narzędzia i powstałe plamy czyścić "Denaturatem" DRAGON. Zaschnięty klej można usunąć jedynie mechanicznie.
Ograniczenia i uwagi - nie zaleca się rozcieńczania kleju ponieważ zmniejsza to siłę wiązania.

Okres ważności: 2 lata.

Uwagi:
Warunki transportowania i magazynowania - transportować i przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w temp. +5 st. C do +30 st. C. Chronić przed dziećmi.

Pozostałe uwagi:
Pomieszczenia zamknięte w czasie i po zakończeniu prac należy intensywnie wietrzyć aż do zaniku charakterystycznego zapachu. Klej nie jest klejem konstrukcyjnym, nie jest przeznaczony do przenoszenia znacznych obciążeń. Nie stosować do klejenia PP, PE, PTFE.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
kleje szybkoschnące
pojemność:
6 g

Wymiary i waga (netto):

Waga:
58 g
Wysokość:
3,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
18,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry