2019-11-12 06:19


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Metylan Klej do tapet Spezial Instant 200 g

Nr produktu: 1016864
  • Gotowy do użycia w 3 minuty
  • Wysoka wydajność
  • Najwyższa siła klejenia
Opis produktu
26,99
13,50 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

18 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 1016864

Metylan Klej do tapet Spezial Instant to znakomity klej z dodatkiem sztucznych żywic, który jest odporny na działanie cementu i wapna. Można go stosować zarówno na świeżym, jak i suchym tynku. Klej jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. W swoim składzie zawiera środki grzybobójcze, jest odporny na wilgoć i wahania temperatury. Metylan Klej do tapet Spezial Instant jest bardzo wydajny, a jego siła klejenia jest naprawdę duża.

Przygotowanie kleju

Zawartość pudełka, według podanej na opakowaniu proporcji, należy wsypać do zimnej wody, a w trakcie wsypywania cały czas silnie mieszać, aby nie dopuścić do powstawania grudek. Po kolejnych 3-4 minutach klej należy zamieszać ponownie. Jeżeli ma służyć do przyklejania wyjątkowo ciężkich tapet lub gdy w danym pomieszczeniu jest podwyższona wilgotność, zaleca się dodać ok. 20% kleju więcej niż wskazuje proporcja podana na opakowaniu.

Przygotowanie ścian

Ściany powinny być suche, gładkie, czyste i odkurzone. Powierzchnia powinna być równa, a ewentualne ubytki trzeba uzupełnić. Jeżeli wcześniej na ścianach znajdowały się tapety, należy je usunąć. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto użyć specjalnego płynu do usuwania tapet. Tak przygotowane podłoże należy zagruntować klejem Metylan normal, który rozpuszcza się w proporcji 1:80.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
215 g
Wysokość:
13,0 cm
Szerokość:
5,5 cm
Głębokość / Grubość:
5,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry