2020-10-30 02:44


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Metylan Klej do tapet Spezial Instant 200 g

Nr produktu: 1016864
  • Gotowy do użycia w 3 minuty
  • Wysoka wydajność
  • Najwyższa siła klejenia
Opis produktu
 
27,99
14,00 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Dostępne od ręki w markecie:
Łódź ul. Rokicińska (Zmień market)

Opis produktu

Nr produktu: 1016864

Metylan Klej do tapet Spezial Instant to znakomity klej z dodatkiem sztucznych żywic, który jest odporny na działanie cementu i wapna. Można go stosować zarówno na świeżym, jak i suchym tynku. Klej jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. W swoim składzie zawiera środki grzybobójcze, jest odporny na wilgoć i wahania temperatury. Metylan Klej do tapet Spezial Instant jest bardzo wydajny, a jego siła klejenia jest naprawdę duża.

Przygotowanie kleju

Zawartość pudełka, według podanej na opakowaniu proporcji, należy wsypać do zimnej wody, a w trakcie wsypywania cały czas silnie mieszać, aby nie dopuścić do powstawania grudek. Po kolejnych 3-4 minutach klej należy zamieszać ponownie. Jeżeli ma służyć do przyklejania wyjątkowo ciężkich tapet lub gdy w danym pomieszczeniu jest podwyższona wilgotność, zaleca się dodać ok. 20% kleju więcej niż wskazuje proporcja podana na opakowaniu.

Przygotowanie ścian

Ściany powinny być suche, gładkie, czyste i odkurzone. Powierzchnia powinna być równa, a ewentualne ubytki trzeba uzupełnić. Jeżeli wcześniej na ścianach znajdowały się tapety, należy je usunąć. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto użyć specjalnego płynu do usuwania tapet. Tak przygotowane podłoże należy zagruntować klejem Metylan normal, który rozpuszcza się w proporcji 1:80.

Wymiary i waga (netto):
Waga:215 g
Wysokość:13,0 cm
Szerokość:5,5 cm
Głębokość / Grubość:5,5 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry