2019-03-23 07:43
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Zaprawa klejąca Adesilex P9 firmy MAPEI

Nr produktu: 5901517
 • O wysokiej przyczepności do wszystkich materiałów budowlanych
 • Łatwo urabialna
 • Bezskurczowe schnięcie
Opis produktu

Warianty:

24,99
5,00 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

9 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5901517

Cechy

Zaprawa klejąca Adesilex P9 firmy MAPEI powstała z mieszanki suchego cementu, żywic syntetycznych oraz specjalnie dobranych kruszyw. Jest łatwa w urabianiu oraz tworzy bardzo mocne połączenie płytki z podłożem. Jej schnięcie odbywa się w sposób bezskurczowy. Dzięki właściwościom tiksotropowym możliwe jest klejenie nią płytek od góry ściany bez ich osuwania się.

Zastosowanie

Adesilex P9 nadaje się doskonale do mocowania płytek ceramicznych, mozaiki ceramicznej oraz płytek gresowych i okładzin z kamienia do podłoży, takich jak:

 • tynki cementowe,
 • tynki cementowo-wapienne,
 • tynki gipsowe,
 • wylewki betonowe,
 • ściany z bloczków i płyt gipsowo-kartonowych,
 • powłoki hydroizolacyjne,
 • stare posadzki ceramiczne.

Mapei P9 można używać zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Zalety

Mapei Adesilex P9 dzięki swojej elastyczności pozwala na tworzenie stabilnych mocowań do ścian i podłóg. Z pomieszczeń można korzystać już po 24 godzinach. Zaprawę można stosować w temperaturach od 5 do 40°C. Po nałożeniu czas korygowania ułożenia płytki wynosi do 60 minut. Cementowy klej Mapei P9 posiada siłę klejenia w stopniu takim, jaki charakteryzuje uszczelniacz dekarski lub kotwa chemiczna.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zakres zastosowania:
do wewnątrz i na zewnątrz

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
45,0 cm
Szerokość:
31,0 cm
Głębokość / Grubość:
9,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 3.5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(2)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
3

Sebafx (2017-07-01)

P9

Co mi się podoba: Elastyczność

Co mi się nie podoba: Jakość

Używałem tego kleju kilka dobrych lat temu i pamiętam iż bardzo dobrze się nim pracowali A jak został na płytce lub okuciu nie dało się usunąć. Rozpocząłem remont domu i zakupiłem cztery worki i mogę powiedzieć że to nie to samo co było. Pozostawione na okucie na dwa dni i o dziwo paznokcie dało się zetrzeć ten klej, elastyczność Jens dobra ale to już nie ta P9 co kilka.dobrych lat temu chyba 6lat. Każdy ma prawo wyboru ale już nie kupię tego produktu tylko będę szukać innego dobrego kleju.

3 lub

3

Sebafx (2017-06-21)

Adesilex P9

Co mi się nie podoba: cena/jakość

Używałem tego kleju na co dzień, przez kilka dobrych lat, ostatnio używałem 4 lata temu. Rozpocząłem gruntowny remont miedzy innemu balkonu, zakupiłem dwa worki, konsystencja ok plastyczność ok, jednak to nie ta sama P9 co kilka lat temu, trudniej się obsługuje oraz po pozostawianiu na niektórych powierzchniach na około 2-4 godziny łatwo się zmywa. Ogólnie muszę powiedzieć iż jest to produkt dobry(kiedyś był lepszy), choć w tej cenie nożna by kupić lepszy produkt. Można też nie przepłacić i kupić tańszy uelastyczniony.

2 lub

5

Jerzyk (2016-02-10)

do glazury...

Bardzo wydajna, nie pęka, wiadomo sprawdzona firma.Polecam.

22 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry